REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Kriminalai2023 m. Vasario 23 d. 12:14

Girtas estas siautėjo ir maršrutiniame autobuse, ir Medininkų punkte

Vilnius

Giedrius MišutisŠaltinis: VSAT informacija


259951

Iš Baltarusijos į Lietuvą vykęs girtas estas autobuse Minskas – Vilnius rūkė, gėrė alkoholį ir kabinėjosi prie keleivių. Pasieniečiai jį uždarė į laikino sulaikymo patalpas Medininkų kontrolės punkte, kur užsienietis toliau siautėjo, todėl VSAT pareigūnams teko panaudoti antrankius.

Vėlų trečiadienio vakarą į Medininkų pasienio kontrolės punktą iš Baltarusijos įvažiavo maršrutinis autobusas Minskas – Vilnius. VSAT Vilniaus pasienio rinktinės Padvarionių pasienio užkardos pareigūnai ėmėsi į Lietuvą įvažiuojančių asmenų dokumentų patikros. Autobuso vairuotojas lietuvis iškart paprašė pasieniečių pagalbos – išlaipinti chuliganiškai besielgiantį keleivį. Jis autobuse gėrė svaigalus, rūkė, elgėsi agresyviai, kabinėjosi prie kitų keleivių.

Patikrinimo metu pasieniečių akivaizdoje įžūlus vyras toliau nenurimo, keikėsi, todėl VSAT pareigūnai pažeidėją sulaikė ir atvesdino į tarnybines patalpas. Paaiškėjo, jog tai yra tvarkingus asmens dokumentus turėjęs 33-ejų Estijos pilietis, kuris iš Minsko važiavo į Vilnių ir gerokai padaugino alkoholio.

Į laikino sulaikymo patalpą uždarytas estas neapsiramino. Jis ir toliau elgėsi agresyviai, keikėsi, triukšmavo, spardė duris ir apgadino jų spynos apdailą, nuplėšė palubėje įrengtą judesio daviklį, suplėšė čiužinį ir ištepliojo sienas.

Chuliganą pasieniečiai apramino panaudoję jėgą ir surakinę antrankiais.

Jo padaryta turtinė žala šiuo metu nustatinėjama.

VSAT pareigūnai į Medininkų punktą iškvietė policiją. Estui nustatytas 2,26 promilės girtumas. Jį pasieniečiai perdavė policininkams, kurie spręs, kaip bausti agresyvų keliautoją.REDAKCIJA REKOMENDUOJA