REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualijos2023 m. Kovo 30 d. 11:42

Geriausi Lietuvos šokėjai varžėsi Radviliškyje

Radviliškis

Etaplius.ltŠaltinis: Etaplius.LT


263097

Kovo 17–18 dienomis Radviliškio miesto kultūros centro sceną drebino XIV Lietuvos šou ir šiuolaikinio šokio čempionatas, kuriame savo šokius pristatė geriausi šokėjai ir choreografai iš Kauno, Vilniaus, Klaipėdos, Alytaus, Kulautuvos, Šiaulių, Rygos.

Net dvi dienas, kultūros centras pulsavo šokio ritmu, o visas erdves užpildė šimtai šokėjų, choreografų, žiūrovų. Per dvi dienas Radviliškyje apsilankė 800 šokėjų iš 14 skirtingų šokio studijų. Šis renginys reikalauja labai aukšto techninio pasiruošimo ir profesionalumo, todėl jame dalyvavo stiprios konkurencijos nebijantys ir aukšto lygio kolektyvai. Scenoje galėjome išvysti įvairaus amžiaus šokėjų atliekamas kompozicijas džiazinio, klasikinio, modernaus, disko, pop, hip-hop, house, šiuolaikinio šokio technikomis. Šokėjų pasirodymus vertino kompetentinga komisija, turinti didelę patirtį šokio srityje bei teisėjaujant šokių varžybose ir čempionatuose Lietuvoje ir pasaulyje: Natalia Rapoport (Izraelis), Dmytro Krokhmalnyi (Ukraina), Julia Latsone (Latvija), Sigita Rudžionytė (Lietuva), Katerina Varopaj (Lietuva).

Taurėmis, medaliais bei diplomais apdovanoti visi finalinių varžybų dalyviai, tačiau pagrindinis apdovanojimas atitenka tik vienam šokių kolektyvui. Alytaus jaunimo centro šiuolaikinio šokio studija „Vakarė/Aušrinė“ į Alytų ir vėl išsivežė didžiąją „Grand Prix“ taurę. Čempionato nugalėtojams suteikiama galimybė atstovauti Lietuvai Europos ir Pasaulio IDO Show dance & Contemporary dance čempionatuose. Antrieji pagal laimėjimų skaičių tapo šokių studija „Be good“ iš Vilniaus, tretieji – šokių studija „Flamingas“ iš Šiaulių. Džiaugiamės ir sveikiname choreografę Dainą Svirskytę ne tik už iniciatyvą organizuoti čempionatą Radviliškyje, bet ir už jos vadovaujamos šokio studijos „Flamingas“ ugdytinių pasiekimus ir iškovotas prizines vietas įvairiose kategorijose.

Primename, kad balandžio 29 d. 12 val. Radviliškio miesto kultūros centre (Maironio g. 10) vyks Respublikinis šokių kolektyvų konkursas-festivalis „ŠOKIŲ ŠOKAS 2023“. Kviečiame registruotis ir dalyvauti vaikų, jaunimo ir suaugusiųjų įvairių stilių šokių grupes.REDAKCIJA REKOMENDUOJA