REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Laisvalaikis2024 m. Kovo 29 d. 16:07

Geriausi barai Vilniuje

Vilnius

Unsplash.com nuotr.

Etaplius.ltŠaltinis: Etaplius.lt


296606

Jaukūs barai Vilniuje užima didelę vietą vilniečių ir miesto svečių širdyse. Tai puikios vietos atsipalaiduoti, susitikti su draugais ir smagiai praleisti vakarą. Barų Vilniuje netrūksta, kiekvienas ras savo mėgstamiausią vietą atsipalaiduoti. Kokteilių baras, vyno baras ar alaus baras – visi jie išskirtiniai ir siūlo skirtingas paslaugas, pradedant aptarnavimu ir aplinka, baigiant gėrimų pasirinkimu ir jų kokybe.

Kaip žinoti, kad tam tikras baras Vilniuje yra geras ar net geriausias? Na, visuomet galima „pašniukštinėti“ TOP sąrašuose, kuriuose, jei būsit atidūs, pastebėsite atsikartojančius barų pavadinimus. Tikriausiai, jie ne be reikalo minimi įvairiuose geriausiųjų sąrašuose. Galbūt svečius pakeri graži, jauki aplinka, platus gėrimų pasirinkimas, kokybiški ingredientai, gera muzika ar kas nors kitas. Mes, savo ruožtu, supažindinsime jus su keliais geriausiais Vilniaus barais ir pabrėšime jų išskirtinumus. O jau kur praleisti savaitgalį – rinktis tik jums!

Geri ir geriausi barai Vilniuje – kuo jie išsiskiria?

Vieno geriausio baro niekada nebus. Kiekviena vieta pasižymi tam tikru išskirtinumu, kuris žavi žmones, garsina patį barą ir vilioja užsukti svečius. Tad pristatysime jums dažniausiai TOP sąrašuose pasirodančius Vilniaus barus, kurie vienu ar kitu būdu išsiskiria iš gausybės kitų.

Trinity (Aperitivo)

Pelnyto dėmesio Vilniuje dažnai susilaukia Trinity. Atsiradęs Vilniuje, Trinity sudrebino barų bendruomenę, pristatydamas pirmą kartą Lietuvos barų istorijoje sėkmingai įgyvendintą trijų patirčių koncepciją: Aperitivo, Digestivo ir A La Carte.

Kokteilių baras Aperitivo kvies pasimėgauti ne tik aperityvais, gebančiais sužadinti apetitą net nealkaniems, bet ir jaukiu interjeru, gera muzika ir meistriškai plakamais bei maišomais kokteiliais. Aperitivo gali pasiūlyti ne tik atpalaiduojantį vakarą jame, bet ir kokteilių degustacijas, kurių metų susipažinsite su skirtingų laikotarpių kokteilių kultūra, o po jų, turėsite galimybę susimaišyti sau patikusį kokteilį. Čia už baro dirbantys miksologijos meistrai kone kasmet pelno įvairiausius apdovanojimus kokteilių konkursuose, todėl tai tik dar vienas ženklas, kodėl turėtumėte apsilankyti Trinity Vilnius.

Tačiau kalbant apie patį Trinity, negalima išskirti tik vienos erdvės, kadangi to neleidžia pati jo koncepcija. Norintiems pajusti pilną Trinity erdvių patirtį, vakarą turėtumėte pradėti būtent Aperitivo kokteilių bare tam, kad vakarienė A La Carte restorane būtų išties žavinti ir įsimintina. O po sočios vakarienės Trinity neskuba išlydėti svečių. Visų jų laukia Digestivo kokteilių bare, kur galima linksmai užbaigti vakarą arba jį pratęsti iki vėlumos. Taigi tokia koncepcija kviečia smalsiausius savo akimis ir skonių receptoriais įsitikinti idėjos sėkmingumu.

Trinity – tai ne tik kokybiški aukštos klasės kokteiliai, bet ir jauki atmosfera, gero skonio muzika ir profesionalus aptarnavimas. Dar daugiau – tai vieta, kuri mena gilią istoriją. Erdvės yra įsikūrusios XVIII a. laikų pastate, kuris kadaise po savo stogu glaudė moterų vienuolyną, tačiau šiandien, nepakeisdamas išvaizdos, pakeitė veidą – kviečia atsipalaiduoti visus Vilniaus gyventojus bei svečius.

Savo vietą rezervuokite jų svetainėje: https://trinityvilnius.lt/baras-vilniuje

Alchemikas

Šis baras Vilniuje intriguoja vien savo pavadinimu, tačiau aplinka ne ką mažiau įdomi. Tai vieta, kur užsimiršti kasdienio gyvenimo rūpesčius bent kelioms valandoms. Baro pavadinimas iš dalies nusako ir vietoje gaminamų kokteilių kokybę. Tai įdomūs, skanūs ir patraukliai atrodantys gėrimai.

Sanatorija

Šis baras Vilniuje girdėtas daugeliui – tiek Vilniuje gyvenantiems, tiek iš kitų miestų užsukantiems. Sanatorija garsėja rinktiniu džino pasirinkimu, todėl kokteilių su džinu čia rasite tikrai daug. Šis baras Vilniuje taip pat turi ir skanių užkandžių, nuo kurių “tįsta” seilė.

Drops Bar

Šis jaukus baras Vilniuje garsėja laisve pasirinkti ir patraukliu interjeru, kurio fone susitikimai tik dar mielesni. Čia rasite gausų alaus, viskio ir kokteilių pasirinkimą, todėl net ir didesnei grupei, skirtingus skonius turinčius draugus, nebus problema išsirinkti ką nors gardaus.

Peronas

Išskirtinio interjero baras, įsikūręs dar išskirtinesnėje vietoje, traukia įvairaus amžiaus ir pomėgių turinčius vilniečius bei miesto svečius. Ilgus metus veikiantis baras žavi savo nepajudinama koncepcija ir visišku kitoniškumu. Jį galime laikyti net romantišku, nes traukinių judėjimo stebėjimas tikrai romantiškas užsiėmimas. Tik tai stebėsite ne nuo tilto, esančio virš begalės bėgių, bet tiesiai nuo perono, iš kur ir gimė pavadinimas.

Bardakas

Ši vieta yra ne tik baras, bet ir puiki šokių aikštelė, kurioje prakaitą galite lieti iki paryčių. Tai liberalus baras, priimantis bet kokio amžiaus pilnamečius ir skirtingas pažiūras turinčius žmones. Bardake vyksta tikras bardakas, kuris stebina, džiugina ir gamina laimės hormonus. Savaitgaliai čia tikrai įspūdingi ir daug žadantys.

ReklamaREDAKCIJA REKOMENDUOJA