REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Verslas2017 m. Spalio 9 d. 15:37

Geidžiamiausi rajono darbdaviai. TOP 10 įmonių, kur vidutinis darbo užmokestis iki 1000 eurų ir daugiau

Tauragė

Brigita ŠliužaitėŠaltinis: Etaplius.lt


16594

„Mūsų laikas“ pasidomėjo, kokiose Jurbarko rajono įmonėse, įstaigose vidutinis darbo užmokestis siekia 1 tūkst. ir daugiau eurų; kas moka didžiausius atlyginimus ne tik rajone, bet ir kaimyninėse savivaldybėse ir visoje Tauragės apskrityje. Redakcija rėmėsi atvirais įmonių duomenimis, kuriuos savo interneto svetainėsejau skelbia „Sodra“ ir Valstybinė mokesčių inspekcija. Čia skelbiami išsamūs ir patogiai pateikti duomenys apie įmonių mokamus vidutinius atlyginimus. Šiuos duomenis galima palyginti su kitų ta pačia ekonomine veikla užsiimančių įmonių rodikliais, analizuoti rodiklius pagal savivaldybes.

Tapkite mūsų draugu „Facebook“ ir sekite svarbiausias Jurbarko naujienas!

Įdomu tai, kad Jurbarko rajono įmonių, įstaigų TOP 10-uke – ir didžiausias rajono darbdavys, ir bent trys menkai žinomos įmonės.

Pateiksime ne tik vidutinį rugpjūčio mėnesio darbo užmokestį (neatskaičius mokesčių), bet ir darbuotojų skaičių, t. y. apdraustųjų, už kuriuos mokamos VSD išmokos, skaičius.

Geidžiamiausių rajono darbdavių dešimtukas

Pirmoji vieta. Joje – ne privati įmonė. Tai VšĮ Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos Jurbarko rajono konsultavimo biuras, kuriame dirba 8 darbuotojai ir kur vidutinis darbo užmokestis rugpjūčio mėnesį buvo didžiausias visame rajone - 1326 eurų.

Antroje vietoje – Elektra Lt UAB, kuri savo veiklos sritį nurodo kaip el. prekių didmeninė prekyba. Vidutinis atlyginimas – 1114 eurų, kai darbuotojų – 17.

Trečioje vietoje – Jurbarko rajono apylinkės teismas, kuriame dirba 20 darbuotojų ir kur vidutinis darbo užmokestis - 1080 eurų.

Ketvirtoje vietoje – UAB Stiemo, užsiimanti elektros instaliacijos darbais, kur vidutinis atlyginimas – 1078 eurų, o darbuotojų – 7.

Penktoje vietoje - „Projektai ir Co UAB“. Projektavimas, architektų paslaugos. Čia vidutinis atlyginimas rugpjūtį buvo 1071 euras, o dirba čia net 81 darbuotojas.

Šeštoje vietoje – UAB Klaba, kurios veiklos rūšis – medicininė įranga. Šeši darbuotojai ir vidutinis atlyginimas rugpjūtį – 1066 eurai.

Septintoje vietoje – A. Žilinskio ir Ko UAB. (Infrastruktūros sprendimai). Šioje bendrovėje dirba 79 darbuotojai ir kur vidutinis darbo užmokestis siekia 1008 eurus.

Aštuntoje vietoje – kooperatinė bendrovė „Panemunys“ (grūdininkystė, žemės ūkio paslaugos) – 19 darbuotojų ir 939 eurai.

Devintoje vietoje – L. Šulinskienės dantų protezų gamybos įmonė, kur dirba 20 darbuotojų ir vidutinis darbo užmokestis – 927 eurai.

Dešimtoje vietoje – Jurbarko kredito unija. Dirba 14 darbuotojų, o vidutinė alga – 902 eurai.

Į šį sąrašą turėtų patekti ir „Elodena“ (mediena ir jos gaminiai), kuri veikia Jurbarko Pramonės rajone, tačiau registruota Šakių rajone. Šioje įmonėje dirba net 49 darbuotojai ir jiems mokamas vidutinis darbo užmokestis rugpjūtį buvo 1080 eurų.

Verta paminėti ir Žilinskis ir Co UAB, kur dirba net 387 darbuotojai ir jiems mokama vidutinė alga rugpjūtį neatskaičius mokesčių buvo 878 eurai.REDAKCIJA REKOMENDUOJA