REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Veidai2019 m. Gruodžio 2 d. 20:57

Garsūs žmonės reiškia užuojautą ir dalijasi atsiminimais apie mirusį V. Cololo

Vilnius

Reporteris AgnėŠaltinis: Etaplius.lt


109071

„Facebook“ socialiniame tinkle garsūs žmonės ėmė reikšti užuojautas. Pirmuoju tapo Andrius Užkalnis: „Man ne viskas patiko iš jo minčių, jis ne su viskuo sutiko, ką aš sakiau ar rašiau, bet gerai sutarėme, nors niekada nebuvome artimi draugai. Jis visada atėjęs pas mane į laidas dirbo iš širdies, daug šypsojosi ir niekam blogo nebuvo padaręs gyvenime. Vitalijus buvo jautrus ir atviras, ir labai stengėsi nieko neužgauti.

Kažkada tarėmės važiuoti į Miuncheno Oktoberfestą alaus gerti, bet taip niekada ir neišsiruošėm. Aš tikiuosi, kad jam nepagailės Dievas danguje nei alaus, nei skanaus maisto, nei jo mėgstamų filmų, kuriuos jis žinojo ir išmanė.

Be jo Lietuvoje bus ne taip linksma“, – savo paskyroje rašė vyras.

„Šoke.. Neapsakomas jausmas dabar...“ – pakomentavo Džordana Butkutė.

„Negaliu patikėt....Stiprybės ir užuojauta šeimai. Ilsėkis ramybėje, Vitalijau“. – žinutę paskelbė Viktorija Mauručaitė.

„Bam ir įgriuvo dangus. Didžiausia užuojauta Cololo šeimai, ir visiems, kam jis buvo broliu. O tokių yra labai daug, nes nepaminėčiau greitai kito žmogaus, kuris bendravo šitaip šiltai, smagiai, nesavanaudiškai ir atlapa širdimi, kaip Vitalijus. Mielas bičiuli, ilsėkis ramybėje. Čia labai tavęs truks“ , – paskelbė Jurga Klimaitė Riebling.

„Sustojo veiksmas, ekranuose zvimbia tik tyla, ech, tie seni prožektoriai. Tai pauzė, dabar bus ilga. Teko keletą kartų dalintis vienu grimo kambariu, persimesdavome keliais žodžiais, labai nepaprastai paprastas Vitalijus - Colo lo. Stiprybės artimiesiems ir mylintiems tave žiūrovams!“, – parašė Robertas Šarknickas.

„Šeštadienio šou“, „Kioskelis“, „Džiunglės“... Buvo linksma ir įsimintina. O dabar liūdna, Vitalijau, per anksti išėjai, gerokai per anksti... Užjaučiu, Inga...“, – socialiniame tinkle dalijosi TV režisierius Vygintas Prebergas.

„Taip jau yra, kai dirbi ten, kur visi matomi... Kiekvienas išėjimas griaudi garsiai ir skaudžiai. Nes netenka ne tik artimieji, bet ir visi, su kuriais dirbo, kurie sėdėjo kitoje ekrano pusėje... Ir darosi vis baisiau, nes tie griaudėjimai pasidarė tokie dažni. Ilsėkis ramybėje talentingasai. Mums tavęs trūks...“, – feisbuke rašė Indrė Viržintė.

Alfa.lt

alfalt-logo-skaidrus.pngREDAKCIJA REKOMENDUOJA