REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Veidai2017 m. Gruodžio 29 d. 15:56

Garsus Indijos astrologas: „Vyresnių žmonių pasakyti geri žodžiai yra tarsi apsauga, kurią turėsite ateinančius metus”

Vilnius

Budintis BudėtojasŠaltinis: Etaplius.lt


24856

Astrologija Indijoje – itin populiari. Ten žmonės tuokiasi tik išsiaiškinę, ką sako žvaigždės, verslo partneriai parenkami taip pat tik pasikonsultavus su astrologu, o apie sunkiausius gyvenimo etapus šios kultūros žmonės sužino jiems dar neprasidėjus. Todėl šį šeštadienį laidoje dalyvausiantis vienas įtakingiausių Indijos astrologų Arjunas Chakraborty kalbės apie tai, ką privalome žinoti pasitikdami Naujuosius ir kokie metai laukia Lietuvos žmonių.

nuotrauka1.jpg

Dažnai Lietuvoje besilankantis astrologas prisipažįsta – kiekvienoje šalyje žmonės užduoda skirtingus klausimus, o Lietuvoje vyrauja trys pagrindinės temos: verslas, meilė ir „kada bus karas“? Todėl vyras sako: „Pagrindinė lietuvių problema ta, kad jie per daug kalba apie negatyvius dalykus – darbe, su giminėmis, bičiuliais. Lietuviai per daug analizuoja blogiausių scenarijų galimybę ir taip įsijaučia, kad gyvena nuolatinėje baimėje. Prisiminkite, Lietuva nėra turtingiausia valstybė, bet ir tikrai nėra ta, kuri skursta, todėl išmokite vertinti tai, kas jūsų šalyje gerai”.

Vis dėlto apie Lietuvos rytojų astrologas kalba labai pozityviai ir sako, kad mūsų šalies laukia šviesi ateitis. Tačiau prašo suklusti ir atkreipti dėmesį į du kritinius ateinančių metų ketvirčius: „Nuo balandžio iki rugsėjo visame pasaulyje – blogas laikas. Gali būti smurto protrūkių, kažkur bus karas, kuris turės įtakos viso pasaulio ekonomikai. Šiuo metu siūlau daryti tik tai, kas privaloma, nesiimti itin rizikingų projektų. Kitaip – galite viską prarasti. Šiais metais geriau pataupyti pinigus. Jei vis dėlto nuspręsite investuoti, tam skirkite tik dalį savo santaupų, jokiu būdu ne visas. Mano rekomendacija būtų – nekilnojamasis turtas, logistika, informacinės technologijos. Tinkamas laikas ir tarptautiniam bendradarbiavimui”.

Arjunas Chakraborty aptars ir ryškiausius galimus pretendentus į Lietuvos Respublikos Prezidento postą: „Visvaldas Matijošaitis turi itin stiprias planetas, sakyčiau, netgi ekstremaliai stiprias. Todėl jei jis nuspręstų eiti į rinkimus, galėtų būti šalies lyderis, kuriuo valstybė pasitikėtų”.

Vyras daug dėmesio skirs ir tiems, kurie negali susirasti meilės, turi problemų namuose arba jaučiasi neįvertinti. Astrologas atskleis, ką reikia daryti, kad bėdos baigtųsi. Taip pat laidos metu jis papasakos, kaip sutikti Naujuosius metus: „Naujuosius švęskite taip, kaip norite. Nematau nieko bloga, jeigu šėlsite vakarėlyje ar ramiai vakarosite. Vis dėlto tą dieną labai sveika padaryti kokį nors gerą darbą – padėti žmogui, kuriam tikrai reikia pagalbos, galbūt duoti šiek tiek pinigų tam, kas jų visiškai neturi ir už tai bus jums itin dėkingas. O geriausia būtų aplankyti vyresnio amžiaus giminaičius, galbūt senelius ar mokytojus. Nuvežkite dovanėlę ir priimkite jų palinkėjimą. Dažnai mes nemokame išgirsti, ką sako vyresni, ir tai praleidžiame pro ausis. Tačiau vyresnių žmonių pasakyti geri žodžiai yra tarsi apsauga, kurią turėsite ateinančius metus”.

Kokių patarimų astrologas turi tiems, kurie planuoja vestuves 2018 metais? Ar Lietuvos laukia krizė? Kurie Lietuvos žmonės ateinančiais metais patirs sveikatos problemų ir traumų? Visa tai – jau šį šeštadienį!REDAKCIJA REKOMENDUOJA