REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Jaunimas2023 m. Lapkričio 21 d. 13:09

„Galimybių festivalis TAVO PIN KODAS“ šiemet jaunimą pasitinka šūkiu Ką tu? Ką Šiauliuose?

Šiauliai

Etaplius.ltŠaltinis: Etaplius.lt


284104

Lapkričio 22 d. Šiaulių arenoje vyks bene didžiausias renginys Šiaulių krašto jaunimui – „Galimybių festivalis TAVO PIN KODAS“. Į renginį jau šeštą kartą kviečia Šiaulių valstybinė kolegija, renginį inicijuoja ir finansuoja Šiaulių miesto savivaldybė.

Šių metų renginio šūkis – Ką tu? Ką Šiauliuose? Pagrindinė jo mintis – siekti kuo geriau suprasti save, savo poreikius, svajones ir galimybes. Antrasis akcentas skirtas miestui – pamąstymui apie tai, kaip suvokiame buvimą Šiaulių gyventojais, apie savo visuomeniškumą, bendrystę, prisidėjimą prie to, kad jaunam žmogui saulės mieste būtų gera ir jauku. Renginio organizatoriai tikisi atskleisti dar nepažintų faktų apie miestą ir jo siūlomas popamokines veiklas, karjeros ir darbo perspektyvas.

Renginį ves laidų ir renginių vedėja, televizijos veidas Justė Žičkutė-Lukošaitienė. Galimybių festivalį muzikiniu pasirodymu pradės Šiaulių universitetinės gimnazijos mišrus choras „POCO“ (vadovė Rasa Stoškuvienė, choreografė – Vita Adomėnaitė-Butnorienė).

Susirinkusiųjų į areną laukia motyvacinė sesija, kitaip tariant, įvairūs žinomų žmonių pranešimai, jų asmeninės patirtys ir mintys siekiant motyvuoti jaunimą, skatinant ieškoti savo kelio, tikslingai galvoti apie ateitį, karjerą. Žurnalistės Ugnės Siparės pranešimo tema – „Savo likimą privalome nusikalti patys“, su repo entuziastu ir viešojo kalbėjimo mokytoju Luku Kulikausku repuosime link profesijos kūrybiškai. Renata Škimelienė, Kalba.lt Karjeros centro vadovė pasisakys tema „Karjeros ir studijų krypties pasirinkimo subtilybės“. Pertraukos metu jaunimo laukia muzikos grupės „jauti“ pasirodymas. Motyvacinę sesiją pratęs Pilietinio atsparumo iniciatyvos CRI tyrėja Urtė Andriukaitytė su pranešimu „Melagienų kultūra: kaip joje nepasiklysti?“. Apie tai, kodėl būti inžinieriumi perspektyvu, kalbės Tomas Dovydaitis, Lietuvos inžinerinės pramonės asociacijos Verslo aplinkos vadovas. Paskutinis į sceną žengs festivalių prodiuseris, kūrybinių projektų vadovas, dėstytojas Dovydas Laukys, su jaunimu planuojantis pasidalinti patarimais, kaip suderinti tinginystę ir didelius užmojus. Pirmąją renginio dalį užbaigs muzikos grupės „jauti“ dainos.

Po motyvacinės sesijos renginio dalyvių laukia protų kovos su Robertu Petrausku. Jau dabar žinoma, kad renginys bus masinis, pasivaržyti ir savo žinias pasitikrinti užsiregistravo daugiau nei 100 komandų! Azartiškame žaidime geriausiai pasirodžiusių komandų laukia puikūs renginio rėmėjų įsteigti prizai.

Galimybių festivalis nemokamas, atviras visiems. Renginys vyks Šiaulių arenoje lapkričio 22 dieną nuo 9 iki 15 valandos. Viso renginio metu organizatoriai kviečia lankyti interaktyvius įvairių organizacijų stendus ir dalyvauti loterijoje. Prasmingai praleistas laikas garantuotas!

Šiaulių valstybinė kolegija džiaugiasi, kad per visus renginio gyvavimo metus jis tapo atpažįstamas, laukiamas. „Galimybių festivalis TAVO PIN KODAS“ – kolegijos vizitinė kortelė, reiškianti pasitikėjimą aukštąja mokykla, įpareigojimą stengtis vardan mūsų jaunimo ir dėl savo miesto garsinimo.

Renginyje laukiama daug svečių, įmonių, organizacijų, prie renginio įgyvendinimo prisideda gausybė draugų, rėmėjų, partnerių, kurie mato prasmę būti šio renginio dalimi. Šiaulių valstybinė kolegija dėkoja visiems, su kuriais bendrystėje sukuriama ši šventė jaunimui.

Negalintys dalyvauti renginyje gyvai kviečiami stebėti tiesioginę renginio transliaciją interneto svetainėje www.tavopinkodas.lt

#TavoPinKodas #ŠiauliaiŠviečia

www.tavopinkodas.ltREDAKCIJA REKOMENDUOJA