REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualijos2020 m. Gruodžio 24 d. 15:50

G. Nausėdos dovana medikams sulaukė A. Tapino kirčio: turim tris dėžes kūčiukų ant šlapio asfalto

Vilnius

Gitanas Nausėda pasveikino medikus ©Robertas Dačkus/Prezidentūra

Reporteris SkaistėŠaltinis: Etaplius.lt


159532

Švenčių proga su žmona medikus pasveikinęs prezidentas Gitanas Nausėda įteikė kūčiukų, tačiau, kaip sakoma, gerais norais kelias į pragarą grįstas – tokia dovana užkliuvo žinomam TV laidų vedėjui Andriui Tapinui, anot kurio, prezidento komanda prieš kelias dienas už maždaug 110 tūkst. eurų įsigijo du automobilius, tuo metu karo sąlygomis dirbantiems medikams tegali padovanoti kūčiukų.

Ketvirtadienį prezidento tarnyba išplatino pranešimą apie G. Nausėdos su sutuoktine aplankytus medikus ir jiems įteiktą dovaną.

„Šv. Kūčių dieną Prezidentas kartu su pirmąja ponia perdavė VUL Santaros klinikų, Vilniaus miesto klinikinės ligoninės ir Respublikinės Vilniaus universitetinės ligoninės medikams kūčiukų ir padėkojo už jų darbą. Taip pat ketvirtadienį švenčių dvasia jie dalinosi su vienišais žmonėmis. Užsiregistravę Lietuvos „Carito“ savanoriais Prezidentas kartu su pirmąja ponia bendravo su vienais pasilikusiais senjorais“, – rašė prezidento atstovas žiniasklaidai Antanas Bubnelis.

Feisbuką padėką medikams išreiškė ir pats G. Nausėda. „Nuoširdžiai dėkojame tiems, kurie gydo COVID-19 pacientus, už jų sunkų darbą ir atsidavimą. Per jų rankas vyksta stebuklai – žmonės grąžinami į gyvenimą, suteikiama vilties, mažinamas skausmas. Jų profesionalumas ir atjauta padeda Lietuvai įveikti pandemiją. Kartu su Diana perdavėme VUL Santaros klinikų, Vilniaus miesto klinikinės ligoninės ir Respublikinės Vilniaus universitetinės ligoninės medikams kūčiukų su nuoširdžiais linkėjimais nuo visos mūsų komandos švenčių proga“, – rašė prezidentas.

Apie tokį poelgį feisbuke neigiamai atsiliepė A. Tapinas. Anot žinomo žurnalisto, G. Nausėda eilinį kartą prašovė su viešaisiais ryšiais.

„Prezidentas visos savo komandos vardu, regis, labai nejaukiai besijaučiantiems medikams už jų sunkų darbą padovanojo tris dėžes kūčiukų. Dovanos vertė maždaug 90 eurų.

Prieš šventes prezidentūra įsigijo už daugiau kaip 110 000 eurų įsigijo 2 naujus automobilius.

Po kūčiukų įteikimo prezidentas paskelbė, kad tapo Carito savanoriu ir kartu su pirmąja ponia telefonu pabendravo su Romute, Genovaite ir Romualdu. Tai yra trigubai daugiau savanoriavimo nei pirmojo karantino metu, kai prezidentas atliko vieną skambutį.

Šiaip – tiesiog statistiškai turėtų būti taip, kad kažkada prezidentas turėtų pataikyti su savo viešaisiais ryšiais. Bent vieną kartą. Netyčia.

Bet turim tris dėžes kūčiukų ant šlapio ligoninės asfalto“, – rašė A. Tapinas.

Anksčiau Laisvės TV įkūrėjęs taip pat yra ne kartą kritikavęs prezidentą dėl pastarojo neveiklumo ir iniciatyvos trūkumo.

Alfa.lt

alfalt-logo-skaidrus.pngREDAKCIJA REKOMENDUOJA