REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Politika2024 m. Gegužės 12 d. 22:47

G. Nausėda dėkoja štabo nariams: leidote mums su Diana eiti aukštai iškėlus galvas

Lietuva

Kandidato Gitano Nausėdos štabas. ELTA / Josvydas Elinskas

Martyna PikelytėŠaltinis: ELTA


300880

Antrosios kadencijos siekiantis prezidentas Gitanas Nausėda padėkojo savo rinkiminio štabo nariams už palaikymą. Pasak jo, svarbiausias dalykas po rinkimų – sąžiningai tęsėti duotus pažadus.

„Politikui svarbiausias dalykas ir yra turėti sąžinę ir prisiminti, ką žadėjo. Paskui jau gali aiškinti, kad kažko nepavyko surasti, bet tu turi daryti viską, kad savo pažadą įgyvendintum. Mes stengėmės tai padaryti. Konkurentai sako, kad mums nepavyko, mes galvojame kitaip. O galiausiai nuspręs Lietuvos žmonės. Noriu padėti visiems be išimties, kad leidote mums su Diana eiti aukštai iškėlus galvas“, – dėkodamas štabo nariams sekmadienio vakarą kalbėjo G. Nausėda.

Prezidentas akcentavo kol kas nežiūrintis pirminių rinkimų rezultatų, o štabo nariams jis dėkojo už bendrų vertybių puoselėjimą.

„Tikėjome tais dalykais, kurie man buvo svarbūs visus tuos penkerius metus. Žinau, kad jie svarbūs ir jums. Nesvarbu, kokiai partijai bepriklausytumėte, bet yra dalykų, kurie yra svarbūs ir tie dalykai nekinta. Kartais jie yra nustumiami į antrą planą, kartais jie užmirštami, kartais atsiranda kitų dalykų, bet jie niekur nedingsta, jie visada yra. Klaustuko forma lieka egzistuoti ir sako, o kada prisiminsite pažeidžiamas grupes, kada prisiminsite vaikus, šeimas, baisius kelius“, – kalbėjo G. Nausėda.

ELTA primena, kad sekmadienį vyko prezidento rinkimai ir referendumas dėl pilietybės išsaugojimo. Atiduoti savo balsą šalies vadovo rinkimuose prie balsadėžių atėjo 59,37 proc. piliečių.

Dėl šalies vadovo posto varžėsi 8 kandidatai: antrosios kadencijos siekiantis Gitanas Nausėda, konservatorių keliama premjerė Ingrida Šimonytė, Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ kandidatas Giedrimas Jeglinskas, Laisvės partijos atstovas, buvęs Konstitucinio Teismo (KT) pirmininkas Dainius Žalimas, Darbo partijos lyderis Andrius Mazuronis, savarankiškai išsikėlę teisininkas Ignas Vėgėlė, gydytojas Eduardas Vaitkus ir eksparlamentaras Remigijus Žemaitaitis.REDAKCIJA REKOMENDUOJA