PRAMOGOS
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualijos2022 m. Gruodžio 13 d. 10:55

G. Landsbergis įvertino valdančiųjų darbą: jūra audringesnė nei buvome susiruošę plaukti, bet laivas nesudužo

Lietuva

Rugilė AugustaitytėŠaltinis: ELTA


253795

Pastaruosius dvejus darbo metus įvertinęs konservatorių pirmininkas Gabrielius Landsbergis neslepia, kad įveikti pusę kadencijos buvo sunkiau nei tikėtasi. Vis tik, jo teigimu, nors ir koalicijos partnerių pozicijos kai kuriais klausimais išsiskyrė, svarbiausia, pažymi jis, kad „laivas atplaukė nesudaužytas“.

„Audringesnė nei buvome susiruošę plaukti jūra. Bet turbūt stipriausias dalykas, kuris neišvengiamai yra pastebimas, kad, nepaisant visų blaškymų ir to, kad koalicija yra trapi ir tikrai yra sudėtinga, turint galvoje ir mūsų frakcijoje esančius ir jau žinomus nuomonių išsiskyrimus, ir mūsų koalicijos partnerių pozicijas, vis dėlto, tas koalicijos laivas atlaikė, atplaukė. Ir nesakyčiau, kad atplaukė sudaužytas, jis įrodė, kad burės yra stiprios, pats laivas pagamintas iš gerų medžiagų“, – žurnalistams Seime kalbėjo užsienio reikalų ministras.

ELTA primena, kad gruodžio 11 d. premjerės Ingridos Šimonytės vadovaujamas Ministrų Kabinetas pasiekė pusiaukelę – Vyriausybei liko vos du metai darbo.