Finišuoja Jonavos rajono salės futbolo pirmenybės

Jonava

Etaplius.LTŠaltinis: Jonavos sporto centras

292439

Komandos „Mūsų Jonava“ ir „FK 2006 II“ sprendė kurį komanda pirmenybėse iškovos penktą vietą, o kuri – šeštą (viso dalyvavo dešimt komandų). Įdomios rungtynės ir kiek nelaukta jų pradžia.

Greitus du įvarčius pelniusi „Mūsų Jonava“ pirmą kėlinį baigė pirmaudami rezultatu 2:1. Antrame kėlinyje dominuoti pradėjo „FK 2006 II“ . Esant rezultatui 2:2 į „Mūsų Jonava“ vartus buvo skirtas 6 m. baudinys, kurį realizavo T. Korsakovas. Tris įvarčius šiame mače pelnė „FK 2006 II“ A. Palaitis. Iki rungtynių pabaigos likus dviem sekundėms P. Andriulevičius rezultatą sušvelnino iki 3:4. Po kartą pasižymėjo R. Takarevičius ( gelt. kort.) D.Kulakauskas, visi „Mūsų Jonava“.

Kadangi antrą kartą be ispėjimo nesusirenka „Laukiniai Pentinai“ komanda, tolimesnį jų dalyvavimą JSC futbolo renginiuose spręs drausminė komisija.