Finaliniame žiemos akvatlono taurės etape pelnytos prizinės vietos

Panevėžio sporto centro nuotr.

EtapliusŠaltinis: Panevėžio sporto centras

292420

Vasario 16-ąją Panevėžio sporto centro – triatlono klubo „TRI-Fun“ ugdytiniai dalyvavo Lietuvos žiemos akvatlono taurės finaliniame etape, kuriame užėmė prizines vietas.

Stipriausia tarp 14-15 m. amžiaus grupės merginų buvo Elzė Pečiulytė, kurios bendras rezultatas – 20 min. 7 sek. Antroji vieta atiteko Gabrielei Tonkūnaitei (21 min. 13 sek.), trečioji – Dovilei Rodriguez-Aleknaitei. Vaikinų kategorijoje pirmą vietą užėmė Emilis Nikanorovas (21 min. 40 sek.). 16-17 m. amžiaus merginų grupėje antra vieta atiteko Darijai Raštutytei (20 min. 11 sek.), trečią vietą pelnė vos 8 sekundėmis nuo antros vietos laimėtojos atsilikusi Milda Ažusienytė (20 min. 19 sek.). Šie Panevėžio sporto centro triatlono trenerės Alinos Rancevos ugdytiniai varžėsi plaukimo ir bėgimo rungtyse, jie turėjo plaukti 400 m ir bėgti 3 km distancijas.

Lietuvos triatlono federacijos Šiauliuose organizuotose varžybose rungėsi beveik 200 dalyvių iš mūsų šalies ir kaimyninės Latvijos.

Pasibaigus žiemos akvatlonų etapui balandžio 13 d. Prienuose startuos pavasario akvatlono čempionatas, o rugpjūčio 1-4 d. Panevėžyje vyks didžiausia triatlono šventė Lietuvoje – Europos jaunių triatlono čempionatas. Taip pat čia vyks Baltijos šalių ir Lietuvos sprinto triatlono čempionatai.