Laisvalaikis | 5 MIN.

Festivalyje „Galapagai“ – virtualus nuotykių kambarys, aktyvios rungtys ir meilės strėlės

Irma Bagūnė
2017 m. liepos 20 d. 14:03
arturas-jendovickis-foto-riedlentes.jpg

Muzikos ir pramogų festivalis „Galapagai“, liepos 28-29 dienomis Zarasuose, ežero saloje festivaliautojams pateiks visą įvairovę pramogų, pakvies dalyvauti socialinėse iniciatyvose, rengs pasimatymus, sporto, šokių ir relaksuojančios jogos užsiėmimus ar virtualius nuotykius ir pasiūlys daugybę kitokios veiklos.

Ankstesniais metais išbandyta ir labai pasiteisinusi komandinė iššūkių grandinė „Galapagai Challenge“ bus pasiūlyta ir šiais metais. Visi norintieji festivalio metu galės registruotis vietos Infocentre. Komandos, sudarytos iš 5 narių, „Galapagų“ šeštadienio rytą priims iššūkį ir sudalyvaus specialiai paruoštose rungtyse, kurios reikalaus tiek fizinio pasirengimo ir greičio, tiek žinių bei orientacijos saloje. Geriausios komandos bus apdovanotos prizais.

Festivalio teritorijoje taip pat bus superinių pripučiamų atrakcionų, kurių atsiveš Fuga.lt. Juose nutrūkti ir linksmai išsišėlti galės kiekvienas festivaliautojas.

Visą šeštadienį – nuo ryto iki vakaro „Galapaguose“ vienišos širdys svaidysis meilės strėlėmis. Atvykusieji be savo antrosios pusės turės puikią progą ją susirasti. Juk meilė prasideda nuo flirto, tad flirtas.lt rengs greituosius pasimatymus.

„Media Guru“ savo ruožtu dovanos šaunius festivalio prisiminimus – gražiausias nuotraukas, o be to, pakvies į virtualios realybės siaubo ir nuotykių kambarį.

Šeštadienio rytą visi pabudusieji bus kviečiami ne tik į paplūdimyje įsikūrusią „Beach Stage“, bet ir į aktyvias treniruotes, kurias ves „Get Fit“ sporto akademija bei „InShapefitness“ sporto ir laisvalaikio studija. Čia ypatingai pravers stilingi sportiniai bateliai, spalvinga apranga ir šypsena iki ausų.

Atsikvėpti po treniruočių ar beprotiškų „Galapagai Challenge“ lenktynių padės pasyvioji Tailando joga Sabai Sabai, kurios tikslas priartinti masažus prie kasdienybės. Įrodyta, jog vien prisilietimas stimuliuoja laimės hormonų gamybą, gali padėti užmezgant ryšius su žmonėmis, komandinėje veikloje ar, pavyzdžiui, filtruojant. „Masažas – tai menas liesti. Tai ne tik kabinetinė ar spa veikla, kurią atliekate tuomet, kai problemos jau slegia pečius. Jis gali būti nesudėtingas, atliekamas bet kur, svarbiausia – su gera energija, smagiai ir saugiai“, – sako Sabai Sabai meistrai.

„Taip pat pažadame vaizdų su geriausiais šalies riedlentininkais. „Galapagai“ jau daug metų puikiai sutaria su skeiteriais, todėl ir šiemet į festivalį sugūžės gausios ekstremalų pajėgos. Šeštadienį nuo 14 iki 16 valandos pakviesime prie pagrindinės „Galapagų“ scenos ar ant šalia esančios kalniuko. Ten patogiai įsitaisius bus galima pasimėgauti geriausių šalies riedlentininkų pasirodymais. Festivališkai nusiteikę riedlenčių meistrai mielai pabendraus su visais, norinčiais taip pat kietai valdyti riedlentę, bet nedrįstančiais išbandyti. Tegul tai pagaliau nutiks „Galapaguose“!“ – sako festivalio organizatoriai.

Nelinkę sportuoti ar kitaip aktyviai pramogauti, festivalyje galės pasinerti į įsimenančių pokalbių ir netikėtos patirties „Gyvąją biblioteką“, kuri skatina tarpusavio supratimą, toleranciją ir pagarbą žmogaus teisėms.

„Gyvosios knygos“ čia – žmonės iš pažeidžiamų socialinių grupių, visuomenėje patiriantys diskriminaciją ar išankstines nuostatas. Jie turi ką pasakyti atėjusiems „skaitytojams“.

Ievos Krivickaitės įsteigtas gerumo fondas „Ne apie mane“ kvies sumažinti skausmą ir prisidėti prie akcijos, skirtos cukriniu diabetu sergančių vaikų sensorių finansavimui. Vos kelis eurus paaukojęs festivaliautojas pajus malonių emocijų antplūdį, kai palapinėje savanoriaujančios merginos jį apdovanos džiaugsmo šūkiais, visiems pranešdamos apie ką tik atliktą gerą darbą.

Gyvūnų globos organizacija „Lesė“, tradiciškai kvies į šunų ir jų šeimininkų lenktynes. Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras dalinsis informacija apie lytiškai plintančias infekcijas, hepatitą, erkių platinamas ligas ir kita.

Antrus metus iš eilės festivalyje bus galima pamatyti iškabą „Grąžinti verta“. Tai iniciatyva, skirta žmonėms, kurie rūpinasi aplinkiniais ir pačia aplinka. Jiems bus pasiūlyta priduoti depozito ženklu pažymėtas pakuotes į specialų festivalio taromatą. Akcija „Grąžinti verta“ – ne tik atsakingas gyvenimo būdas, bet ir pramoga: komanda mainais pasiūlys pasidaryti laikinas tatuiruotes, pasigaminti marškinėlius bei sužaisti itin smagų žaidimą „Taromaisterį“. Be to, grąžindami pakuotes ne tik pagražinsite Zarasų ežero salą, bet ir išpildysite „Tautmilės prieglaudėlės“ gyventojų svajones!

„Galapagų“ saloje festivalio dienomis taip pat bus galima išsinuomoti irklentes, pasidaryti laikinas ar chna tatuiruotes, išbandyti taiklumą lankininkų kovose, pasigrožėti mielais automobiliais – „miniukais“, pasimokyti šokių su „Sfinx“, sudalyvauti ledo ir ugnies eksperimentuose, lošti sportinį pokerį, žaisti stalo žaidimus, nusipiešti marškinėlius, sudalyvauti odinių aksesuarų dirbtuvėse ir galybėje kitų originalių veiklų.

„Festivalio bilietai brangs liepos 23 dieną, šį sekmadienį. Nepraleiskite progos įsigyti pigiau. O jeigu į festivalį išsiruošėte ne vienas, o su visa kompanija, tai galapagai.lt ieškokite penkių draugų bilieto pasiūlymo, kuris irgi padės sutaupyti“, – primena organizatoriai.


Šiauliai
Kai gyvenimas pasikeičia iš esmės: nuo skaudžios diagnozės iki svajonių darbo
Šioje Etaplius TV laidoje „Regiono herojai“ svečiuojasi fotografė Brigita Povilionienė, socialiniuose tinkluose geriau žinoma kaip „briga_po“. Tai be galo aktyvi, charizmatiška ir pozityvi moteris. Pati Brigita įsitikinusi, kad šios savybės jai padėjo įveikti sunkią ligą, kuri užklupo labai anksti.
Veidai | 4 MIN.
0
Lazdijai
Šiauliai
Antradienį šalies vadovui Gitanui Nausėdai pareiškus, jog jis neatmeta galimybės apsilankyti Kapčiamiesčio seniūnijoje, kur bus statomas karinis poligonas, bei nuraminti dėl jo nuogąstaujančius gyventojus, bendruomenė išsiuntė prezidentui kvietimą apsilankyti.
Aktualijos | 3 MIN.
1
Gruodžio mėnuo daugeliui asocijuojasi su jaukumu, susitikimais su artimaisiais ir pasiruošimu didžiosioms metų šventėms. Tačiau kartu tai laikotarpis, kai pastebimai išauga alkoholio vartojimas. Todėl šiandien vis dažniau kalbama ne tik apie šventinį šurmulį, bet ir apie sąmoningą pasirinkimą švęsti taip, kad šventės suteiktų džiaugsmo, o ne papildomų rūpesčių. Tad, ar įmanomas Naujųjų metų sutikimas be alkoholio?
Sveikata | 2 MIN.
0
Lietuva
Lietuva
Šaldytuvas pilnas, bet jį atsidarius atrodo, kad nieko jame nėra? Po švenčių tai tampa beveik nacionaline problema. Indeliai be etikečių, mišrainių likučiai, kalakuto gabalai, kurių kilmė jau miglota... Kodėl taip nutinka ir kaip išvengti maisto švaistymo, kai technologijos siūlo netikėtus sprendimus? Maisto banko ir „Sprinter“ tyrimas rodo, kad trečdalis apklaustųjų išmeta iki 5 proc. maisto, 15 proc. žmonių – iki 10 proc., 5 proc. – 11–15 proc., o dar 5 proc. gyventojų išmeta net iki 20 proc. valgyti tinkamo maisto. Organizacija pastebi, kad švaistomų produktų kiekis per šventes nuosekliai auga.
Lietuva | 4 MIN.
0
Naujieji metai dažnai ateina su ilgu sąrašu pažadų: mesti rūkyti, sportuoti kasdien, perskaityti 50 knygų ar valgyti tik sveiką maistą. Deja, daugelis jų jau sausio mėnesį lieka tik teorijoje. Tokie pažadai ne tik dažnai žlunga, bet ir sukelia papildomą spaudimą bei kaltės jausmą. Ar tikrai reikia sau meluoti naujametį pažadą?
Kalėdų gidas | 2 MIN.
0


Vyriausybė pripažino žemės ir maisto ūkį nacionaliniam saugumui svarbia sritimi. Toks sektoriaus pripažinimas leis kurti ir palaikyti atsparią bei savarankišką šalies apsirūpinimo maistu sistemą.
Žemės ūkio ministerijos naujienos | 3 MIN.
1
Europos Komisijos (EK) pristatytas pasiūlymas dėl ilgalaikio Europos Sąjungos (ES) biudžeto 2028–2034 metams kelia daug rimtų klausimų. Ypač dėl to, kad žemės ūkio, kaimo plėtros ir žuvininkystės finansavimas mažėtų apie 20 proc. (palyginti su 2021-2027 metų laikotarpiu) ir dėl numatomo steigti naujo fondo.
Žemės ūkio ministerijos naujienos | 6 MIN.
1

Lietuva
Lietuva
Šaldytuvas pilnas, bet jį atsidarius atrodo, kad nieko jame nėra? Po švenčių tai tampa beveik nacionaline problema. Indeliai be etikečių, mišrainių likučiai, kalakuto gabalai, kurių kilmė jau miglota... Kodėl taip nutinka ir kaip išvengti maisto švaistymo, kai technologijos siūlo netikėtus sprendimus? Maisto banko ir „Sprinter“ tyrimas rodo, kad trečdalis apklaustųjų išmeta iki 5 proc. maisto, 15 proc. žmonių – iki 10 proc., 5 proc. – 11–15 proc., o dar 5 proc. gyventojų išmeta net iki 20 proc. valgyti tinkamo maisto. Organizacija pastebi, kad švaistomų produktų kiekis per šventes nuosekliai auga.
Lietuva | 4 MIN.
0
Vyriausybė šiandien patvirtino Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos siūlomus 2026 m. bazinių socialinės apsaugos išmokų dydžius, nuo kurių priklauso įvairių išmokų dydžiai 2026 metais. Baziniai dydžiai, palyginus su 2025 m., padidės 5,2-5,7 proc.
Lietuva | 4 MIN.
0

Pakruojis
Pakruojis
Pakruojyje susitiko Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministras Vladislavas Kondratovičius, Latvijos sumanaus administravimo ir regioninės plėtros ministras Raimonds Čudars bei Estijos regioninės plėtros ir žemės ūkio ministras Hendrikas Johannesas Terrasas.
Politika | 3 MIN.
0
Gruodžio 18 dieną įvyko Pakruojo rajono savivaldybės tarybos posėdis. Jame dalyvavo 20 tarybos narių. Posėdžio darbotvarkėje suplanuoti 35 klausimai. Prieš prasidedant klausimų svarstymui pasveikinti gruodžio mėnesį gimtadienius šventę Pakruojo rajono savivaldybės tarybos nariai Vida Remeikienė, Robertas Ašmanavičius ir Audrius Kazlauskas.
Politika | 5 MIN.
0

Kelių eismo taisyklės (KET) sukurtos ne tik eismui reguliuoti, bet ir saugumui užtikrinti. Kai kuriems eismo dalyviams atrodo, kad laikytis visų taisyklių nėra būtina, tačiau toks požiūris yra klaidingas ir pavojingas. Net menkiausias taisyklių nepaisymas gali turėti skaudžių, o kartais ir tragiškų pasekmių.
Saugi kelionė – bendras tikslas | 5 MIN.
0
Kelionė automobiliu – tai ne tik transporto priemonės vairavimas, bet ir emocinis iššūkis vairuotojui. Daugeliui kelią apkartina stresas, kuris iš dalies kyla ne dėl išorinių veiksnių, o dėl prasto pasiruošimo kelionei. Kruopštus kelionės planavimas leidžia sumažinti įtampą ir išvengti rizikos kelyje.
Saugi kelionė – bendras tikslas | 5 MIN.
0

Lietuva
Pasaulis
Kinijos prezidentas Xi Jinpingas savo Naujųjų Metų sveikinime pabrėžė šalies technologinius pasiekimus ir dar kartą patvirtino Kinijos teritorines pretenzijas į Taivaną.
Pasaulis | 3 MIN.
3
Rusijos gynybos ministerija trečiadienį paskelbė vaizdo įrašą, kuriame užfiksuotas numuštas bepilotis orlaivis, kurį, pasak jos, Ukraina šią savaitę paleido į prezidento Vladimiro Putino rezidenciją Rusijos šiaurės vakaruose.
Pasaulis | 3 MIN.
0


Šiauliai
Šiauliai
Po diskusijų su Šiaulių miesto verslais, Šiaulių miesto savivaldybės taryboje priimtas sprendimas nuo 2026 metų sumažinti nekilnojamojo turto (NT) mokestį nuo 0,7 iki 0,5 proc. Tačiau per anksti džiaugtis nevertėtų. Skaičiuojama, kad galiausiai mokestis netgi didės.
Verslas | 2 MIN.
0
Šiaulių techninės kūrybos centro erdvės vienai nakčiai virto tikra kūrybine laboratorija ir improvizuota filmavimo aikštele. Būtent tokioje dinamiškoje aplinkoje Šiauliuose įvyko pirmosios naktinės kūrybinės dirbtuvės „Kai kalba vanduo“, skirtos vyresnių klasių moksleiviams. Iki pat ankstyvo ryto trukęs renginys tapo erdve, kurioje jaunimas galėjo laisvai kurti, diskutuoti, tyrinėti ir praktiškai pristatyti savo idėjas, ieškodami sprendimų aktualiai šiandienos problemai – gėlo vandens trūkumui ir taršai.
Verslas | 6 MIN.
0

Šiauliai
Šiauliai
Į policiją Šiauliuose kreipėsi nuo sukčių nukentėjęs ir pinigus praradęs vyras. Jis paaiškino, kad nukentėjo paspaudęs gautą nuorodą.
Kriminalai | 2 MIN.
0
Šiaulių apylinkės prokuratūra teismui perdavė baudžiamąją bylą, kurioje sukčiavimu ir dokumentų klastojimu kaltinamas 37-erių šiaulietis.
Kriminalai | 3 MIN.
0


Šiauliai
Kelmė
Šiomis dienomis Šiaulių miestas pasidengė puriu sniego sluoksniu. Kol vairuotojai skundžiasi slidžiomis gatvėmis, kelininkai pluša iš peties, kalbamės su UAB „Ecoservice“ Regiono teritorijų priežiūros administravimo vadove Aušra Solnceviene.
Gatvė | 5 MIN.
0
Nesėkmingai susiklostė girto vairuotojo kelionė automobiliu Kelmės rajone. Naktį pasivažinėti nusprendęs vyras sukėlė avariją ir buvo sulaikytas policijos pareigūnų.
Gatvė | 2 MIN.
0
Lietuva
Lietuva
„Via Lietuva“ pradėjo vykdyti pilotinį projektą, kuriuo tikslas – testuoti naujas eismo stebėsenos technologijas Lietuvos automagistralėse.
Gatvė | 5 MIN.
0
Pasiruošimo didžiosioms metų šventėms laikotarpiu automobilių spūstys šalies didmiesčiuose tampa neatsiejama kasdienybės dalimi – ir kartu papildomu streso šaltiniu. Naujas gyventojų tyrimas atskleidė realybę: beveik pusė vairuotojų prie vairo patiria didelę įtampą, ir transporto spūstys jiems tampa rimtu kantrybės išbandymu. Visgi psichologai ragina į šią situaciją pažvelgti kitaip ir spūstyse sugaištas valandas paversti sau prasmingu laiku.
Gatvė | 5 MIN.
0

Šiauliai
Radviliškis
2025 metų Šiaulių rajono sporto apdovanojimų šventė sukvietė rajoną garsinusius sportininkus, trenerius, sportą mylinčius kuršėniškius ir miesto svečius. Šie apdovanojimai vyksta jau dešimtą kartą. Geriausius sportininkus, trenerius, komandas ir nominacijų nugalėtojus pagal pateiktas paraiškas renka Šiaulių rajono savivaldybės Sporto taryba.
Sportas | 3 MIN.
0
Gruodžio 16 d. laisvasis mokytojas Valerijus Belovas organizavo plaukimo varžybas mokiniams, kurie lanko trenerio neformaliojo vaikų švietimo programą „Mokymas plaukti“. Varžybose mokiniai buvo suskirstyti į penkias amžiaus grupes ir rungtyniavo 25 m bei 50 m nugara rungtyse. Mokiniai pasiekę geriausius rezultatus buvo apdovanoti medaliais ir taurėmis, o visi dalyviai saldžiomis dovanėlėmis. Mažiausiems plaukikams apdovanojimus įteikė kandidatė į plaukimo meistrus Ugnė Takuševičiūtė.
Sportas | 2 MIN.
0


Šiauliai
Šiauliai
Šioje Etaplius TV laidoje „Regiono herojai“ svečiuojasi fotografė Brigita Povilionienė, socialiniuose tinkluose geriau žinoma kaip „briga_po“. Tai be galo aktyvi, charizmatiška ir pozityvi moteris. Pati Brigita įsitikinusi, kad šios savybės jai padėjo įveikti sunkią ligą, kuri užklupo labai anksti.
Veidai | 4 MIN.
0
Gruodžio mėnuo daugeliui asocijuojasi su jaukumu, susitikimais su artimaisiais ir pasiruošimu didžiosioms metų šventėms. Tačiau kartu tai laikotarpis, kai pastebimai išauga alkoholio vartojimas. Todėl šiandien vis dažniau kalbama ne tik apie šventinį šurmulį, bet ir apie sąmoningą pasirinkimą švęsti taip, kad šventės suteiktų džiaugsmo, o ne papildomų rūpesčių. Tad, ar įmanomas Naujųjų metų sutikimas be alkoholio?
Sveikata | 2 MIN.
0
Radviliškis
Pakruojis
Burbiškio dvare nuskambėjo paskutinis šių metų koncertas – po Naujųjų lankytojai laukiami ekskursijose
Kultūra | 3 MIN.
0
Savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto komiteto nariai – Saulius Skikas, Rolandas Pupinis, Žygimantas Macevičius, kartu su komiteto pirmininke Vida Remeikiene – lankėsi Pakruojo sporto centre. Vizito metu jie apžiūrėjo po remonto atnaujintas patalpas, treniruočių sales bei pirties kompleksą.
Kultūra | 3 MIN.
0


Lietuva
Lietuva
Šaldytuvas pilnas, bet jį atsidarius atrodo, kad nieko jame nėra? Po švenčių tai tampa beveik nacionaline problema. Indeliai be etikečių, mišrainių likučiai, kalakuto gabalai, kurių kilmė jau miglota... Kodėl taip nutinka ir kaip išvengti maisto švaistymo, kai technologijos siūlo netikėtus sprendimus? Maisto banko ir „Sprinter“ tyrimas rodo, kad trečdalis apklaustųjų išmeta iki 5 proc. maisto, 15 proc. žmonių – iki 10 proc., 5 proc. – 11–15 proc., o dar 5 proc. gyventojų išmeta net iki 20 proc. valgyti tinkamo maisto. Organizacija pastebi, kad švaistomų produktų kiekis per šventes nuosekliai auga.
Namai | 4 MIN.
0
Šiemet šventinis laikotarpis dovanoja ilgiau trunkantį laisvadienių laikotarpį, todėl natūralu, kad daug gyventojų savo namus paliks ilgesniam laikui – išvyks pas artimuosius, keliaus arba tiesiog praleis daugiau laiko ne namuose. Apsaugos ekspertai ir policija įspėja: būtent tokios dienos tampa aktyviu sezonu vagims, kurie pastaruoju metu elgiasi įžūliau ir veikia žaibiškai. Prie dažnesnių incidentų prisideda ir gyventojų šventinė skuba bei išsiblaškymas.
Namai | 5 MIN.
0

Šiauliai
Radviliškis
Šioje Etaplius TV laidoje „Regiono herojai“ svečiuojasi fotografė Brigita Povilionienė, socialiniuose tinkluose geriau žinoma kaip „briga_po“. Tai be galo aktyvi, charizmatiška ir pozityvi moteris. Pati Brigita įsitikinusi, kad šios savybės jai padėjo įveikti sunkią ligą, kuri užklupo labai anksti.
Veidai | 4 MIN.
0
Kai sausio pirmąją daugelis dar kramsnoja paskutinius baltos mišrainės likučius, Radviliškyje žmonės renkasi visai kitokiam ritualui – nerti į ledinį vandenį. Eibariškių tvenkinyje jau dešimtąjį sezoną vyksiančios ledinės maudynės tapo ne tik drąsia Naujųjų metų pradžia, bet ir reiškiniu, pritraukiančiu šimtus dalyvių iš visos Lietuvos.
Veidai | 4 MIN.
0


Lietuva
Lietuva
Sausio 1-oji – Naujieji metai; Lietuvos vėliavos diena.
Horoskopai | 4 MIN.
0
Maži ritualai padeda nusiteikti visiems naujiems metams, nukreipia energiją teigiama linkme ir suteikia aiškumo. Jie gali būti simboliniai arba praktiški, bet svarbiausia – padeda susitelkti ir pradėti metus sąmoningai. Pažvelkime, kokie naujametiniai ritualai geriausiai tinka kiekvienam Zodiako ženklui.
Horoskopai | 3 MIN.
0


Lietuva
Lietuva
Sausio 1-oji – Naujieji metai; Lietuvos vėliavos diena.
Horoskopai | 4 MIN.
0
Maži ritualai padeda nusiteikti visiems naujiems metams, nukreipia energiją teigiama linkme ir suteikia aiškumo. Jie gali būti simboliniai arba praktiški, bet svarbiausia – padeda susitelkti ir pradėti metus sąmoningai. Pažvelkime, kokie naujametiniai ritualai geriausiai tinka kiekvienam Zodiako ženklui.
Horoskopai | 3 MIN.
0

Lietuva
Lietuva
Šventiniam laikotarpyje galvojame ne tik apie tai, kokius gurmaniškus bei tradicinius patiekalus padėsime ant stalo, bet ir kokiais gėrimais vaišinsime savo artimuosius ar svečius. Vis daugiau žmonių renkantis nealkoholinius gėrimus, sparčiai populiarėja ir nealkoholiniai kokteiliai. Barmenas atskleidė, kokie nealkoholiniai kokteiliai dabar populiariausi ir kaip nustebinti artimuosius.
Virtuvė | 5 MIN.
0
Nesvarbu, ar Naujuosius metus sutiksite būryje draugų, ar jaukiai leisite vakarą šeimoje, ant stalo norėsis šio to ypatingo. Apsunkinti skrandžio po sočių Kalėdų taip pat nesinori, tad žuvis ir jūros gėrybės – vieni populiariausių pasirinkimų Naujųjų metų vaišėms, sako Gintarė Kitovė, „Iki“ komunikacijos vadovė. Tokie patiekalai ne tik puošia stalą, bet ir pasižymi nepaprastu skoniu. Ir nors krevečių ar tartarų dažniausiai skanaujame restoranuose, šiuos išskirtinio skonio patiekalus greitai bei nebrangiai pasigaminsite namuose.
Virtuvė | 7 MIN.
0