REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Barzdočiaus laboratorija2023 m. Gegužės 26 d. 11:01

Etaplius skaitytojų laukia vasara su „Barzdočiaus laboratorija“

Lietuva

Etaplius.ltŠaltinis: Etaplius.LT


268381

Yra geras lietuvių posakis: „Pirkti katę maiše“. Nei vienas nenorime įsigyti trokštamą daiktą jo nepamatę, nepalietę ar apie jį nepaskaitę. Šiame technologijų amžiuje viskas paprasčiau – galime rasti vaizdo įrašų, atsiliepimų ir apsispręsti, ar taip trokštama prekė mums tikrai tiks. Etaplius.lt žengia koja kojon su skaitytojų poreikiais ir pristato naują unboxing vasaros projektą „Barzdočiaus laboratorija“, kur laidos herojus Domantas patikrins prekes už Jus!

Vasara – toks metas, kai norisi leisti laiką gamtoje, ilsėtis ir mėgautis. Trūksta šašlykinės, laisvalaikio rūbų, o gal kolonėlės, kuri grotų trankią muziką? Barzdočius Domantas patikrins prekes ir galės rekomenduoti geriausią sprendimą.

„Man pačiam vasara asocijuojasi su poilsiu, muzika, skaniais kepiniais, namų priežiūra ir remontu, lengva ir patogia apranga, tiesiog švytinčiu veidu. Todėl noriu išbandyti tai, ko ieškau aš pats, taip pat geriausius sprendimus rekomenduoti žiūrovams. Vasaros turim tiek nedaug, dar mažiau atostogų, todėl pats laikas ir su juo susiję mūsų pirkiniai turi būti aukščiausios kokybės“, – sako laidos herojus Domantas Bagūnas.

„Barzdočiaus laboratorija“ startuoja jau birželio 1 dieną! Nepraleiskite unboxing laidų, kurios padės priimti geriausius sprendimus!

Daugiau laidų rasite rubrikoje „Barzdočiaus laboratorija“.



REDAKCIJA REKOMENDUOJA