REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Laisvalaikis2019 m. Spalio 8 d. 11:22

E. Johnas prakalbo apie onkologinę ligą: meldžiau, kad Dievas man leistų gyventi

Pasaulis

Flickr.com nuotr.

Reporteris LinaŠaltinis: Etaplius.lt


102217

Scenoje 72 metų dainininkas Eltonas Johnas lieja prakaitą it dvidešimtmetis jaunuolis, tačiau asmeninį jo gyvenimą drebina sunkumai. Naujoje autobiografinėje knygoje „Me: Elton John“ atlikėjas atviravo, kad 2017 m. jam buvo diagnozuotas prostatos vėžys.

Atlikėjas atviravo, kad prostatos vėžys jam buvo nustatytas ankstyvos stadijos, tad gydytojai E. Johnui teikė daug vilčių pasveikti.

„Onkologai man pasakė, kad turiu dvi galimybes. Operuotis ir pašalinti mano prostatą. Arba – radiacija ir chemoterapija, dėl kurių aš turėčiau dažnai atvykti į ligoninę.“

Eltonas pasiryžo operacijai, kuri praėjo sklandžiai, tačiau vos po dešimties dienų atlikėjas susidūrė su komplikacijomis. Šios kėlė grėsmę jo gyvybei.

„Sugrįžęs iš Pietų Afrikos į Londoną pasijutau labai blogai. Dar nesu taip jautęsis niekada gyvenime. Gydytojai tikino, kad, jei būčiau bent dieną uždelsęs, būčiau miręs“, – atviravo jis.

Ligoninėje atlikėjas praleido vienuolika dienų, ir, kaip pats sako, kiekviena naktis buvo vis baisesnė.

„Aš naktimis nemiegojau ir mąsčiau, kodėl būtent dabar turiu mirti. Meldžiau: Dieve, prašau, neleisk man mirti, leisk man vėl pamatyti savo vaikus, prašau“, – prisiminė dainininkas.

Visgi šią patirtį E. Johnas priėmė kaip pamoką, pakeitusią jo požiūrį į gyvenimą.

„Atrodė, kad laikas, kurį praleidau ligoninėje, ir buvo atsakymas į mano maldas: jei nori daugiau laiko žemėje, turi išmokti gyventi lėtesniu tempu“, – tikino jis.

Alfa.lt

alfalt-logo-skaidrus.pngREDAKCIJA REKOMENDUOJA