Dzūkijos taurėje aukšto lygio rezultatai

Ignalina

Etaplius.ltŠaltinis: Ignalinos rajono savivaldybė

298095

Mūsų plaukikai toliau tęsia savo sezoną ir po treniruočių stovyklos Alytuje vėl grįžo į šį baseiną bei startavo tarptautiniame turnyre, kuriame susirinko apie 500 dalyvių iš Lietuvos plaukimo klubų bei svečiai iš Ukrainos ir Latvijos.

Puikią formą šiose varžybose pademonstravo Kornelija Jankovičiūtė - 3 aukso medaliai + 1 sidabro + taurė už antrąją vietą absoliučioje jaunučių amžiaus grupės įskaitoje 200 m krūtine PB Kornelija savo varžoves paliko už nugaros net 10 sek., taip pat laimėjo 200 m kompleksu (netoli PB) ir 100 m krūtine rungtis PB, o 100 m laisvuoju stiliumi PB tik 0,2 sek. dalimis pralošė Marijampolės plaukikei.

Bronzą 200 m laisvuoju stiliumi jaunių amžiaus grupėje iškovojo Augustė Rakitinaitė.

Emilija Vasiljevaitė 200 m krūtine rungtyje taip pat buvo trečia iš 11 dalyvių tarp 2008-2009 metų gimimo mergaičių.

Asmeninį rekordą 100 m krūtine rungtyje gerino Deividas Žilėnas ir užėmė ketvirtąją vietą, iki medalio jam trūko tik 0,35 sek.

Net 7 sek. 200 m laisvuoju stiliumi rungtyje savo PB gerino Tigran Amiryan bei iškovojo aukštą penktą vietą tarp 59 dalyvių ir tik akimirkos trūko iki bronzos medalio, jo rezultatas 2:17.12 sek. ir pirmą kartą viršyta 400 World Aquatics (WA) taškų.

Adrijus Krikščionaitis 100 m laisvuoju stiliumi praplaukė per 1:10.60, tai naujas jo PB ir 31 vieta tarp 84 plaukikų.

Nojus Vaitkevičius pirmą kartą 50 m laisvuoju stiliumi ,,išlipo" iš 30 sek. ir užėmė 26 vietą tarp 125 plaukikų.

Prie mūsų Elito grupės šiose varžybose prisijungė ir 2012 metų gimimo plaukikė Elžbieta Zaleckytė bei puikiai startavo 50 m laisvuoju stiliumi rungtyje gerindama savo PB - 36,75 sek. ir iškovota 63 vieta tarp 80 dalyvių.

Džiaugiamės ir Rokiškio rajono kūno kultūros ir sporto centro bei Utenos DSC plaukikų pasiekimais:
Irūnos Zelenkaitės bei Ema Jakštonytė medaliais, asmeniniais rekordais bei Juliaus Galvydžio 100 m laisvuoju stiliumi ,,pramušta" 1 min. riba ilgame baseine bei 481 WA taškų.

Dabar mūsų laukia treniruočių stovykla Egipte ilgame-atvirame baseine, dirbame toliau.