REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Veidai2018 m. Rugsėjo 18 d. 15:14

D. Meiželytė apie P. Gražulio ir Birutės romaną: „Petras turi padėti mandatą ir išeiti iš Seimo!“

Vilnius

Reporteris ViktorijaŠaltinis: Etaplius.lt


52763

„Jis turėtų padėti mandatą ir išeiti iš Seimo po tokių istorijų, pagalvoti apie save kaip apie žmogų, juk tai yra jo tąsa, jo kūdikis“, – žodžių į vatą nevynija dainininkė ir renginių vedėja Donalda Meiželytė.

Moteris kaip niekas kitas gerai žino, ką reiškia vienai auginti vaiką. Donaldai buvo vos 21-eri, kai ji pagimdė dukrą, o po kelerių metų išsiskyrė su dukrytės tėvu. Po skyrybų Donalda pasakos išėjusi tiesiog į gatvę. Moteris neslėps, kad iki šiol gailisi to, ką jai teko padaryti, – tai pirmi keleri dukros metai mokykloje, kai jos auginimo rūpesčius ji buvo patikėjusi seneliams, mat mokykla buvo jų namo kieme. „Nežinau, gal ji atleis man už tai, kai gulėsiu mirties patale“, – pusiau rimtai, pusiau juokais sakys D. Meiželytė.

Donalda prisimins, kad dėl pinigų trūkumo ne kartą patyrė patyčias. „Visą laiką iš manęs tyčiodavosi: jau ta Meiželytė kaip apsirengusi, vajezau, kas ją rengia, baisu žiūrėti... Aš tiesiog neturėdavau pinigų, nes viskas, ką uždirbdavau, būdavo namų išlaikymui ir dukros auginimui“, – pasakos Donalda.

„Skyrybos – ir blogiausia, ir geriausia diena mano gyvenime“, – sakys žmogaus elgsenos ekspertas, verslininkas ir pranešėjas Romualdas Mačiulis. Jo istorija – tarsi iš kino filmo. Su pirmąja žmona Romualdas nusprendė skirtis dėl jos neištikimybės ir buvusiai mylimajai dar ir atkeršyti – atimti vaikus, jų globą prisiteisiant sau. Tačiau laimės ir pasitenkinimo laimėta kova prieš žmoną Romualdui nesuteikė. Tuomet jis ėmėsi ieškoti informacijos, kaip susitvarkyti su užgriuvusia atsakomybe, kodėl viskas nesiseka taip, kaip tikėjosi, ir kodėl jaučiasi taip, tarsi gyvenimas ir pasaulis aplink griūtų. Atsakymus verslininkas tuomet rado specialiuose žmogaus elgsenos mokymuose Londone, kuriuos rengė mokslininkas, amerikietis lektorius Džonas Frederikas Demartini.

Šiandien Romualdas pats teikia konsultacijas kaip žmogaus elgsenos ekspertas. „Petro Gražulio ir Birutės pažintis buvo pasmerkta nuo pradžių, nes abu tikėjosi nemokamos naudos“, – sakys Romualdas.REDAKCIJA REKOMENDUOJA