REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Sportas2023 m. Sausio 26 d. 13:29

Druskininkuose vyks Lietuvos 10 šokių čempionatas ir pirmenybės

Druskininkai

Etaplius.LTŠaltinis: Druskininkų turizmo ir verslo informacijos centro informacija


257529

Po įspūdingų 2022 – ųjų metų, kuomet pasaulio ir Europos čempionatuose iškovojo tris aukso, keturis sidabro bei penkis bronzos medalius, Lietuvos šokėjai 2023 – ųjų metų sezoną pradės Druskininkuose. Šių metų vasario 4 ir 5 dienomis sporto komplekse „Druskininkai“ vyks šių metų dešimties šokių čempionatas.

„Lietuvos sportinių šokių federacija per metus surengia tris nacionalinius čempionatus – dešimties šokių disciplinos, standartinių šokių ir Lotynų Amerikos šokių. Dešimties šokių čempionate varžosi patys ištvermingiausi mūsų sportininkai, nes bendroje įskaitoje vertinami visi dešimt šokių – penki standartiniai ir penki Lotynų Amerikos.“ – pasakojo čempionato direktorius, LSŠF pirmasis viceprezidentas Virginijus Visockas.

V. Visockas taip pat teigė, kad kiekvienais metais pirmiausiai surengiamas būtent šios disciplinos čempionatas: „Dešimties šokių čempionatą jau kelerius metus iš eilės rengiame patį pirmąjį ir jau kelerius metus – Dzūkijoje. Prieš tai geriausius Lietuvos šokėjus svetingai priimdavo Alytus, o šiais metais džiaugiamės, jog varžybos vyks Druskininkų kurorte. Sėkmingai bendradarbiaudami su Druskininkų savivaldybe, galėsime ne tik šokėjus pakviesti po varžybų pasidžiaugti čia siūlomu poilsiu bei pramogomis, bet ir kurorto svečius ir gyventojus nustebinti puikiu reginiu.“

Tiek šeštadienį, tiek sekmadienį vyksiančiame čempionate varžysis jaunučių, jaunių, jaunimo, suaugusiųjų ir senjorų amžiaus grupių šokėjai. Sportininkai kovos dėl Lietuvos čempionato medalių bei dėl teisės atstovauti Lietuvai pasaulio ir Europos pirmenybėse; geriausieji bus apdovanoti ir specialiai įsteigtomis Druskininkų savivaldybės Mero taurėmis. Tarp šokių ant parketo pasirodys dainininkės Astos Pilypaitės grupė, Druskininkų kolektyvai.

„Kviečiame visus druskininkiečius pirmąjį vasario mėnesio savaitgalį praleisti, stebint sportinių šokių varžybas. Esame tikri, kad šokėjai nenuvils žiūrovų ir padovanos pačias geriausias emocijas.“ – būsimu renginiu mūsų kurorte džiaugėsi Virginijus Visockas.REDAKCIJA REKOMENDUOJA