REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Kriminalai2024 m. Kovo 20 d. 09:28

Druskininkuose projektuojamas daugiafunkcis traukos centras su autobusų stotimi, amfiteatru, kavinėmis ir iš pastato vidaus kylančiu helio balionu

Druskininkai

Etaplius.ltŠaltinis: Etaplius.LT


295462

Ilgą laiką Druskininkams gėdą dariusią privačią autobusų stotį nupirkus bendrovei „Kautra“, jau netrukus startuos įspūdingo projekto darbai – kurorte atsiras traukos centras su parduotuvėlėmis, kavinėmis, amfiteatru, autobusų stotimi ir moderniu laukiamuoju, o pagrindinis akcentas bus iš pastato vidaus kylantis helio balionas.

Kaip feisbuke rašė Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas, aukščiau už TV bokšto panoraminį restoraną ir šešis devynaukščius – specialiu trosu pastate pritvirtintas helio balionas kils į įspūdingą 200 metrų aukštį.

Šiuo metu helio balionas jau užsakytas ir gaminamas Prancūzijoje, vienu metu juo pasikelti galės iki 30 žmonių.

Šis įspūdingas projektas, kuris buvo kurtas daugiau kaip 3 metus, – UAB „Kautra“ investicijos. Bendrovė jau ne kartą įrodė savo aukštus kokybės standartus, o bendri su savivaldybe darbai ir projektai – viešojo transporto keleivių aptarnavimas, nauji elektra varomi autobusai, Lynų kelias – mūsų miestui kuria pridėtinę vertę.

Daugiafunkcinio centro projektą parengė žymus architektas Gintaras Balčytis, šį jo projektą įvertino ir tarptautinė architektų bendruomenė – G. Balčytis pakviestas į Venecijos architektūros parodą, kurioje susirenka architektūros profesionalai.

„Projektuojant šį daugiafunkcinį objektą kartu su bendrove „Kautra“ norėjome, kad jis harmoningai įsilietų į kurorto aplinką, todėl pastato rekonstrukcijos metu bus panaudoti medžio elementai, atsiras čiurlioniški motyvai, o pati pastato vidaus erdvė bus šviesi, estetiška, išskirtinė – su išsaugotomis natūralios gamtos salomis“, – rašė meras.REDAKCIJA REKOMENDUOJA