REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Sportas2022 m. Liepos 18 d. 14:00

Drakonų valčių varžybose – daug aistros ir geros nuotaikos

Ignalina

L.Kovalevskienės nuotr.

Etaplius.ltŠaltinis: Ignalinos rajono savivaldybė


240514

Antroji Ignalinos miesto šventės diena daugybę žmonių sukvietė į miesto paplūdimį prie Gavio ežero, kur pirmą kartą šurmuliavo Drakonų valčių varžybos.

Net 18 komandų, valtyje po 20 žmonių, varžėsi dėl stipriausiųjų ir greičiausiųjų vardo.
Šių varžybų iniciatorius, garsus sportininkas Jevgenijus Šuklinas džiaugėsi, kad varžybos sulaukė tiek daug susidomėjimo. Dalyvavo komanda iš Vilniaus ,,Skrydis“, kelios komandos iš Daugpilio (Latvija), Visagino, taip pat Ignalinos krašto atstovai: Lietuvos kariuomenės, pasienio, Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazijos komandos, taip pat komandos ,,Dūkštiečiai“, ,,Savivalda“, ,,Didžiasalio rytas“, Vidiškių ,,Žaibas", Ignalinos „Sporto centras" ,,Kū tu kū tu“, ,,Pasienio rykliai“.
Varžybų čempionais tapo ,,Pasienio rykliai“, antroje vietoje nedaug nuo jų atsilikę ,,Dinaburgo piratai“ iš Daugpilio, tretieji – jungtinė Visagino ir Pabradės komanda ,,Intersurgical“. Ignalinos ,,Sporto centras“ buvo ketvirti, ,,Dūkštiečiai“ – penkti, savivaldybės komanda ,,Savivalda“ užėmė 6-ąją vietą.
„Dūkštiečiai“ puikiai pasirodė ir trečią vietą` laimėjo vyrų grupėje, pirmą ir antrą vietas čia pasidalijo latviai ir visaginiečiai. Moterų grupėje – nugalėtojos buvo Visagino, Dinaburgo ir vilniečių komandos. Visaginiečiai pirmieji buvo profesionalų (mix) grupėje.

Varžybų dalyvius renginio pradžioje sveikino savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Lina Gladkauskienė. Apdovanojimus, medalius nugalėtojams įteikė bei už gražų reginį ir puikias nuotaikas dėkojo savivaldybės administracijos direktorė Jūratė Balinskienė.REDAKCIJA REKOMENDUOJA