REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Gatvė2023 m. Balandžio 20 d. 16:29

Dėl magistralinio kelio Kaunas–Zarasai–Daugpilis (A6) ruože atsiradusių pažeidimų

Zarasai

Asociatyvi nuotr.

Etaplius.ltŠaltinis: Zarasų rajono savivaldybė


264968

Pastaruoju metu Zarasų rajono savivaldybę pasiekia daugybė gyventojų skundų dėl magistralinio kelio Kaunas–Zarasai–Daugpilis (A6) ruože (Bukonto g., Zarasai, GPS koordinatės 55.73080, 26.24509) atsiradusios pažaidos – akmens grindinio dangos sėdimo, išdaužų ir duobių susiformavimo.

Ši pagrindiniame kelyje, Zarasų miesto centre, susidariusi situacija kelia pavojų saugiam eismui bei eismo dalyviams, yra gadinamos ir laužomos transporto priemonės.

Dėl šios problemos Zarasų rajono savivaldybės merė Nijolė Guobienė raštu kreipėsi į Lietuvos automobilių kelių direkciją. Rašte prašoma kuo skubiau imtis visų įmanomų ir būtinų priemonių važiuojamosios dalies pažaidos pašalinimui valstybiniame kelyje, kas leis išvengti pavojingų eismo sąlygų ir užtikrinti, kad šiame kelio ruože nekiltų pavojus eismo dalyvių gyvybei ir jų turtui.

Kol pažaida nėra pašalinta, prašome gyventojų būti atsargiems ir atidiems: apvažiuoti pažaidą arba rinktis kitą kelią, jeigu yra tokia galimybė.

Zarasų rajono savivaldybė deda visas pastangas, kad ši problema būtų kuo greičiau išspręsta. Kadangi tai yra valstybinis kelias, Zarasų rajono savivaldybė be Lietuvos automobilių kelių direkcijos šios problemos išspręsti negali.REDAKCIJA REKOMENDUOJA