REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualijos2024 m. Vasario 29 d. 10:31

Dėl Ateities gyvenamajame kvartale jaučiamo dujų kvapo į Druskininkų savivaldybės merą kreipėsi gyventojai

Druskininkai

Ričardo Malinausko nuotr.

Etaplius.ltŠaltinis: Etaplius.LT


293491

Druskininkų savivaldybės meras feisbuke pasidalino gyventojų susirūpinimu dėl Ateities gyvenamajame kvartale jaučiamo dujų kvapo.

„Pastarosiomis dienomis į mane kreipėsi ne vienas Ateities rajono gyventojas, susirūpinęs dėl jaučiamo dujų kvapo prie požeminių dujų cisternų. Noriu nuraminti, kad pavojaus tikrai nėra“, – rašė meras.

Ateities gatvėje esančios požeminės dujų cisternos nebenaudojamos, o siekdami estetinio vaizdo ir dėl būsimų gatvių atnaujinimo bei automobilių aikštelių išplėtimo darbų nuspręsta jas išmontuoti.

Tam, kad būtų galima tai padaryti, rangovas saugumo sumetimais, pagal technologijas, cisternas užpildė vandeniu, o kadangi jose buvo likęs nedidelis dujų kiekis, dabar yra jaučiamas kvapas.

„Maždaug per savaitę rangovas išsiurbs vandenį iš cisternų ir jas pačias išmontuos bei išveš. Išvežus cisternas, dar kurį laiką dujų kvapas bus jaučiamas, bet pavojaus gyventojams tikrai nėra. Prieš metus lygiai taip pat buvo padaryta ir su Merkinės gatvėje buvusiomis dujų cisternomis“, – rašė meras.REDAKCIJA REKOMENDUOJA