REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Veidai2019 m. Gegužės 10 d. 08:16

Daugiavaikei mamai – Prezidentės ir mero pagarba

Telšiai

Reporteris IngaŠaltinis: Etaplius.lt


83176

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Motinos dienos proga apdovanojo mamas, kurios išaugino ir gerai išauklėjo penkis ir daugiau vaikų.

Gražia tradicija tapusiame renginyje valstybės vardu ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medalis įteiktas ir Tryškių seniūnijos Ubiškės kaimo gyventojai Zitai Bagvilienei. Iš Prezidentūros grįžusią daugiavaikę mamą pagerbė ir Telšių rajono savivaldybės meras Kęstutis Gusarovas.

Ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medaliu Prezidentės dekretu iš viso apdovanotos 45 daugiavaikės motinos. Įteikdama apdovanojimus Prezidentė D. Grybauskaitė pabrėžė, kad norisi, jog daugiavaikių mamų pavyzdys būtų užkrečiantis ir įkvepiantis visoms šeimoms auginti daugiau vaikų, globoti ar įsivaikinti, kad nė vienas vaikas neliktų be šeimos.

Tokia pavyzdine, 7 vaikų mama yra ir Z. Bagvilienė, našle likusi, kai mažiausiajam buvo dveji metai. Padedama savo mamos, moteris vaikus užaugino dorais ir darbščiais piliečiais, šiuo metu trys dukterys gyvena Vokietijoje, kitos atžalos liko gimtajame Telšių rajone. 75 metų ubiškiškė džiaugiasi 10 anūkų rūpesčiu, laisvalaikiu susitinka su draugėmis, puoselėja namų aplinką.

Prezidentės ordinu pagerbtą mamą aplankė ir pasveikino Telšių rajono savivaldybės meras Kęstutis Gusarovas, padėkojęs už dorus vaikus, palinkėjęs sveikatos ir artimųjų palaikymo.

„Žodyje „Mama“ telpa tauriausi jausmai: meilė, pasitikėjimas, nuoširdumas, rūpestis. Mamos išmoko mus žengti pirmuosius žingsnius ir tarti pirmuosius žodžius. Paruošia savo vaikus savarankiško gyvenimo audroms ir nušluosto ašaras negandoms ištikus. Jūs užauginote net septynis vaikus, už ką Jums šiandieną nuoširdžiai dėkojame,“ – Prezidentės pagerbtai daugiavaikei mamai tarė Telšių rajono savivaldybės meras Kęstutis Gusarovas.



REDAKCIJA REKOMENDUOJA