REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualijos2024 m. Kovo 5 d. 14:13

Daugiabučių stovėjimo aikštelėms, kiemams ir šaligatviams reikia remonto

Prienai

Etaplius.LTŠaltinis: Prienų rajono savivaldybė


293972

Šiandien savivaldybės komanda apžiūrėjo keletą Prienų mieste esančių įvažiavimų į daugiabučių kiemus, automobilių stovėjimo aikštelių, šaligatvių, apleistų statinių ir įrenginių.

Yra didelis poreikis skirti ypatingą dėmesį jų sutvarkymui – kiemų aikštelių dangos blogos arba labai blogos būklės, daug šaligatvių apaugę samanomis, plytelės išsikraipę, stovi griūvantys, nenaudojami statiniai, kurie turi savininkus, bet yra neprižiūrimi, nepuošia aplinkos, o kartais net ir kelia pavojų.

Aptartos galimybės padidinti mažiausias, bet intensyviai naudojamas tiek vietinių gyventojų, tiek ir miesto svečių aikšteles. Sutarta sudėlioti aikštelių atnaujinimo prioritetus, atsižvelgiant į namo renovacijos metus, pačių gyventojų indėlį į aplinkos tvarkymą, kontaktuoti su apleistų statinių savininkais dėl jų nugriovimo arba sutvarkymo. Artėjant šiltajam metų sezonui kviečiame daugiabučių gyventojus prisidėti prie savo gyvenamojo namo aplinkos tvarkymo, žolės grėbimo, šakų ir šiukšlių rinkimo. Matome puikių pavyzdžių, kuomet daugiabučių gyventojai vieningai gražina aplinką, tai labai prisideda prie bendro miesto įvaizdžio, palengvina darbą įstaigoms ir galime bendromis pastangomis padaryti dar daugiau darbų mūsų mieste ir rajone.

Sekite savo miesto naujienas!REDAKCIJA REKOMENDUOJA