REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualijos2019 m. Birželio 4 d. 13:19

Darbą pradėjo savivaldybės administracijos direktorius Darius Varnas

Vilnius

Reporteris RasaŠaltinis: Etaplius.lt


86519

Šiandien, birželio 4 dieną, darbą pradėjo naujasis Ukmergės rajono. Jį balsavimu išrinko ir patvirtino Ukmergės rajono savivaldybės taryba per gegužės 21 dieną vykusį posėdį.

Naujasis savivaldybės administracijos vadovas pirmiausia prisistatė savivaldybės administracijos skyrių bei poskyrių vedėjams, seniūnams.

„Atėjau tikrai ne „galvų kapoti“, kaip daug kas kalba, o noriu, kad dirbtume rajono gyventojų, kurių pasitikėjimą esu gavęs ir dėl ko esu čia, labui. Tikiuosi, vienas kito supratimo ir konstruktyvaus darbo. O daugiau, kaip sakoma, kaip Dievas duos“, – sakė D. Varnas.

Direktorius pabrėžė, jog pirmiausia prioritetą jis teiksiantis rajono gyventojų ir visuomenės poreikių tenkinimui.

Ukmergės rajono savivaldybės administracijoje veikia 16 skyrių, į sudėtį taip pat įeina 12 seniūnijų, tad direktoriaus pareigybei reikalingas ne tik įvairių sričių išmanymas, bet ir žmogiškoji patirtis, personalo valdymo įgūdžiai. D. Varnas turi 12 metų vadovaujamo darbo patirtį – iki tol užėmė uždarosios akcinės bendrovės „Bikuvos prekyba“ Ukmergės padalinio vadovo pareigas.

Administracijos direktorius organizuoja Administracijos darbą, organizuoja Savivaldybės strateginio planavimo procesą, Tarybos nustatyta tvarka administruoja Savivaldybės biudžeto asignavimus, tiesiogiai ir asmeniškai atsako už įstatymų, Vyriausybės ir Tarybos sprendimų įgyvendinimą Savivaldybės teritorijoje jo kompetencijai priskirtais klausimais, atlieka kitas jo pareigybei numatytas funkcijas.

Ukmergės rajono savivaldybės informacijaREDAKCIJA REKOMENDUOJA