REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Politika2019 m. Gegužės 16 d. 09:11

Darbą pradėjo naujos kadencijos Tarybos komitetai

Šiauliai

Autorės nuotr.

Reporteris LinaŠaltinis: Etaplius.lt


83939

Rengiantis gegužės 21 dieną vyksiančiam Šiaulių rajono savivaldybės tarybos posėdžiui, išnagrinėti, svarstyti sprendimų projektų rinkosi naujos kadencijos Tarybos komitetai. Komitetų sudėtis buvo patvirtinta balandžio 30-osios Tarybos posėdyje, o šį antradienį bei trečiadienį patvirtinti keturių komitetų pirmininkai bei jų pavaduotojai.


Foto galerija:

komitetai-05-15-97.jpg
komitetai-05-15-89.jpg
komitetai-05-15-56.jpg

komitetai-05-15-442.JPG

Biudžeto, finansų ir valdymo komiteto pirmininku patvirtintas Arūnas Grubliauskis (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga), pirmininko pavaduotoju – Algimantas Gaubas (Lietuvos socialdemokratų partija), Švietimo, kultūros ir sporto komiteto pirmininku – Martynas Rusteika (LVŽS), o pirmininko pavaduotoja – Roma Albrikienė (LSDP). Kaimo reikalų ir ekologijos pirmininku patvirtintas Darius Ramančionis (LVŽS), o pavaduotoju – Vaclovas Motiejūnas (Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai). Sveikatos ir socialinių reikalų komiteto pirmininku patvirtintas Algis Mačiulis (Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis), pavaduotoja – Ingrida Volosova (Darbo partija).

Kol kas liko nepatvirtinti Komunalinio ir vietinio ūkio komiteto vadovai, nes posėdyje dalyvavo tik du iš keturių komiteto narių, todėl nesusidarė kvorumas. Į Komunalinio ir vietinio ūkio komiteto pirmininkus siūlomas Česlovas Greičius (LVŽS), o į pirmininko pavaduotojus – Simonas Strelcovas.

Kadangi, kaip ir praėjusią kadenciją, dalis komitetų posėdžiavo jungtiniuose posėdžiuose, pirmiausia ir įsivyravo diskusija dėl jungtinių komitetų posėdžių darbo tvarkos - balsavimo, kvorumo. Išliko nuostata, kad jungtiniai komitetai ir toliau dirbs, balsavimas ir kvorumas bus skaičiuojamas kiekvienam komitetui atskirai.

Komitetų posėdžiuose, kurie truko po keturias ar penkias valandas, svarstyti aktualūs švietimo, triukšmo mažinimo, gatvių pavadinimų suteikimo, žemės ir nekilnojamojo turto mokesčių klausimai, o sprendimai bus priimti gegužės 21-ąją vyksiančiame Šiaulių rajono savivaldybės tarybos posėdyje.

komitetai-05-15-59.JPGREDAKCIJA REKOMENDUOJA