REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualijos2019 m. Gruodžio 17 d. 13:49

Darbą pradėjo naujasis Valstybės sienos apsaugos tarnybos vadas R. Liubajevas

Vilnius

VSAT nuotr.

Reporteris SkaistėŠaltinis: Etaplius.lt


110741

Antradienį Vilniuje surengta naujo pasieniečių vado Rustamo Liubajevo pristatymo ceremonija, kurios metu jam buvo įteikta VSAT vėliava, pranešė VRM.

Vidaus reikalų ministrė Rita Tamašunienė naujajam generolui linkėjo sėkmės organizuojant Lietuvos ir kartu ES sienos apsaugą.

Naujasis VSAT vadas R. Liubajevas sakė esąs gerai susipažinęs su situacija tarnyboje, nes ir dirbdamas Europos sienų ir pakrančių apsaugos agentūroje „Frontex“, ir pastaruoju metu VRM daug bendravo su dabartiniais kolegomis, kuravo svarbius sienos apsaugos klausimus.

„Sienos apsaugos stiprinimas, techninių jos kontrolės priemonių tobulinimas, pasieniečių motyvacijos ir šios profesijos prestižo kėlimas“, - tokius savo veiklos prioritetus pristatymo svečiams ir pavaldiniams vardino R. Liubajevas.

VSAT vadas taip pat žadėjo darysiąs viską, kad VSAT būtų moderni bei patikimai Lietuvos ir ES sienas sauganti organizacija.

Praėjusį trečiadienį Vyriausybė patvirtino 53 metų R. Liubajevo kandidatūrą į VSAT vado pareigas. Jam taip pat buvo suteiktas vidaus tarnybos generolo laipsnis.

ELTAREDAKCIJA REKOMENDUOJA