REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualijos2021 m. Sausio 18 d. 13:19

Darbą ministerijoje pradėjo naujasis viceministras V. Semeška

Lietuva

Alfredo Pliadžio (KAM) nuotr,

Reporteris IngaŠaltinis: Etaplius.lt


162143

Sausio 18-ąją darbą Krašto apsaugos ministerijoje pradėjo viceministras Vilius Semeška. Jis bus atsakingas už krašto apsaugos biudžeto ir finansinių išteklių valdymo politiką, krašto apsaugos sistemos įsigijimus, logistiką ir infrastruktūrą. 

„Vilių Semešką pažįstu kaip principingą politiką, kuriam visada rūpėjo skaidrumo klausimai, be to, jis yra ir Lietuvos šaulių sąjungos narys. Tikiuosi, kad šios jo savybės pagelbės viceministro darbe”, – savo sprendimą komentuoja krašto apsaugos ministras Arvydas Anušauskas.   

„Man didelė atsakomybė ir garbė prisijungti prie krašto apsaugos stiprinimo. Dėsiu visas pastangas, kad valstybės biudžeto lėšos būtų naudojamos efektyviai ir skaidriai“, – sako krašto apsaugos viceministras V. Semeška.

 Ekonomikos ir bankininkystės išsilavinimą turintis V. Semeška pastaruosius trejetą metų ėjo Vyriausiosios rinkimų komisijos nario pareigas, dirbo Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarijoje frakcijos referentu. Jis taip pat turi sukaupęs didelės patirties dribdamas privačiame sektoriuje: yra vadovavęs kelioms tarptautinėms bendrovėms, buvo valdybos nariu ir pirmininku. 

V. Semeška yra apsigynęs magistro laipsnį Vilniaus universitete, baigęs bankininkystės studijas Vilniaus aukštesniojoje ekonomikos mokykloje.

Naujasis krašto apsaugos viceministras V. Semeška yra Lietuvos šaulių sąjungos narys Antano Juozapavičiaus šaulių 1-ojoje rinktinėje.  REDAKCIJA REKOMENDUOJA