REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Kultūra2020 m. Sausio 30 d. 21:45

D. Nausėdienė kurčiųjų sportui nusipelniusius žmones pasveikino gestų kalba

Vilnius

Prezidentūros nuotr.

Reporteris IngaŠaltinis: Etaplius.lt


115940

Ketvirtadienį Vilniaus rotušėje vykusios Lietuvos kurčiųjų sporto komiteto 30-mečio šventės dalyvius sveikino prezidentė Dalia Grybauskaitė ir ponia Diana Nausėdienė.

Pagal pranešimą, D. Nausėdienė renginio dalyvius pasveikino gestų kalba. Ji džiaugėsi, kad šie žmonės yra ne tik stipri, vienas kitą palaikanti bendruomenė, ji taip pat garsina ir Lietuvos vardą.

„Tik Jūs žinote, kiek užsispyrimo, jėgų ir sveikatos reikia siekiant pergalių. Ir tik Jūs žinote, kokia ypatinga ir jaudinanti yra ta akimirka, kai Jūsų pasiekimą įprasmina skambantis Lietuvos himnas ir kylanti valstybės vėliava. Manau, nėra mažų pergalių. Yra orūs ir nuoseklūs žingsniai tikslo link. Tegul gyvenime nepritrūksta ištvermės ir kantrybės kiekvienam siekti savojo Olimpo“, – sakė pirmoji ponia.

Renginyje buvo pagerbti ir apdovanoti labiausiai kurčiųjų sportui nusipelnę žmonės per visą Lietuvos nepriklausomybės laikotarpį: treneriai, mokytojai, klubų vadovai, pirmieji medalininkai, apdovanoti geriausi praėjusių metų sportininkai, kurčiųjų sporto rėmėjai.REDAKCIJA REKOMENDUOJA