REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Sportas2021 m. Liepos 26 d. 14:13

D. Gudzinevičiūtė Olimpiadoje apdovanojo olimpinius šaudymo medalininkus

Vilnius

V. Dranginio (LTOK) nuotr.

Reporteris IngaŠaltinis: Etaplius.lt


182870

Tarptautinio olimpinio komiteto (TOK) narė, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) prezidentė Daina Gudzinevičiūtė pirmadienį apdovanojo Tokijo olimpinių žaidynių šaudymo varžybų nugalėtojus.

Buvusi šaulė apdovanojimus teikė šaudymo į skrendančius taikinius apvalioje aikštelėje rungties nugalėtojams. Aukso medalį iškovojo Vincentas Hancockas, sidabru pasipuošė danas Jesperas Hansenas, o bronza – Kuveito atstovas Abdullah Alrashidi.

Tradiciškai olimpinių žaidynių apdovanojimų ceremonijoje medalius teikia TOK narys ir Tarptautinės federacijos atstovas. Paprastai TOK narys sportininkams medalius kabina ant kaklo, tačiau šiais metais dėl saugumo reikalavimų, atletai medalį užsikabina patys.

„Iš patirties žinau, ką stovėdami ant apdovanojimų pakylos išgyvena sportininkai, todėl man buvo didžiulė garbė tapti šios patirties dalimi.

Man ši ceremonija taip pat buvo ypatinga. Pirmą kartą teikiau apdovanojimus kaip TOK narė ir ne bet ko, o šaudymo atstovams. Šis sportas mano gyvenime užėmė ypatingą vietą, kai kurie bičiuliai vis dar sportuoja, todėl buvo labai malonu“, – sakė olimpinė čempionė D. Gudzinevičiūtė.

LTOK vadovė – vienintelė Baltijos šalių atstovė TOK narė.

Liepos 23 dieną prasidėjusios Tokijo olimpinės žaidynės baigsis rugpjūčio 8-ąją.REDAKCIJA REKOMENDUOJA