REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Politika2018 m. Gegužės 31 d. 10:25

D. Grybauskaitė: NSGK išvados turi virsti įstatymų pataisomis

Vilnius

Reporteris OrintaŠaltinis: Etaplius.lt


39733

Prezidentė Dalia Grybauskaitė tikisi, kad Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) trečiadienio vakarą pateiktos išvados ir pusę metų užtrukęs parlamentinis tyrimas virs įstatymų pataisomis. D. Grybauskaitė pabrėžia, kad svarbu ne tik konstatuoti problemas, bet jas ir spręsti.

„Tyrimas jau atliktas, išvados pateiktos. Svarbu ne tik konstatuoti problemas, bet ir imtis realių veiksmų joms spręsti. Tikimės, kad Seimo NSGK pusės metų darbas taip pat virs įstatymų pataisomis ir konkrečiais teisiniais įrankiais politiniams procesams skaidrinti“, - pažymėjo D. Grybauskaitė.

Prezidentūros atsiųstame pranešime pabrėžiama, kad prezidentės iniciatyva per 8 metus kovojant su politine korupcija ir verslo grupuočių įtaka politiniams procesams jau parengtos, priimtos ir įgyvendinamos 29 įstatymų pataisos.

Taip pat akcentuojama, kad VSD, STT, teismams ir prokuratūrai kovai su korupcija suteikti papildomi teisiniai instrumentai, kurių pagalba teismus pasiekė 3 istorinės politinės korupcijos bylos.

ELTAREDAKCIJA REKOMENDUOJA