REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Politika2019 m. Rugpjūčio 27 d. 12:59

D. Grybauskaitė įvertino pirmuosius G. Nausėdos prezidentavimo mėnesius

Vilnius

Prezidentė Dalia Grybauskaitė lankosi Biržuose. Mariaus Morkevičiaus (ELTA) nuotr.

Reporteris MonikaŠaltinis: Etaplius.lt


96371

Kadenciją baigusi prezidentė Dalia Grybauskaitė, antradienį apsilankiusi Biržuose, sako, kad kol kas naujojo prezidento Gitano Nausėdos darbą vertinti sunku. Per mažai laiko dar praėjo nuo jo darbo pradžios, sakė D. Grybauskaitė ir palinkėjo visiems suprasti prezidento darbo sudėtingumą.

„Visada sakiau: duokime žmogui 100 dienų. Tegul įsibėgėja, tegul pajunta visą atsakomybės mastą. Manau, kad duokime ir leiskime šiek tiek tokios tolerancijos, pamėginti suprasti, kad darbas tikrai labai sudėtingas šitame poste“, – kalbėjo prezidentė.

Ji palinkėjo G. Nausėdai sėkmės darbuose bei visiems Lietuvos gyventojams visuomet išrinkti prezidentus, kurie keltų pasididžiavimą.

„Tai yra tik antras mėnuo, tai tikrai norėčiau palinkėti visko geriausio pirmiausia mums visiems. Visi rinkome prezidentą, vieni už vieną balsavo, kiti už kitą, bet visi rinkome Lietuvos prezidentą. Palinkėčiau jam sėkmės ir mums sėkmės – kad Lietuva visada didžiuotųsi savo prezidentais ir kad jie niekada nedarytų Lietuvai gėdos“, – sakė D. Grybauskaitė.

ELTA primena, kad D. Grybauskaitė valstybės vadovės pareigas ėjo dvi kadencijas – dešimtmetį, o liepos 12 d. pareigas perdavė prezidento rinkimus laimėjusiam ekonomistui G. Nausėdai

ELTAREDAKCIJA REKOMENDUOJA