REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Politika2018 m. Birželio 13 d. 13:39

D. Grybauskaitė: erotikos apibrėžimas tampa svarbiau už socialinę atskirtį

Vilnius

Reporteris ViktorijaŠaltinis: Etaplius.lt


41393

Lietuvos valdžia skiria nepakankamai dėmesio socialinei atskirčiai mažinti, o dėmesį nukreipia į klausimus, kurie šalies gyventojams yra nereikšmingi, savo metinėje kalboje pareiškė prezidentė Dalia Grybauskaitė.

„Ilgai vegetavusi politinė darbotvarkė perpildyta ypatingos skubos klausimų, kurie žmonių gyvenime tėra nereikšmingos smulkmenos. Erotikos apibrėžimai ir medžioklė su lankais ar ne ta uniforma aprengti žaisliniai kareivėliai tampa svarbesni nei socialinė atskirtis ir emigracija, mažėjantis šalies konkurencingumas, vaikų raštingumas ar pasirengimas referendumui dėl dvigubos pilietybės“, - savo kalboje antradienį Seime sakė D. Grybauskaitė.

Šalies vadovė teigia, kad Lietuva vėluoja panaudoti Europos Sąjungos paramą ir šioje vietoje „reikėtų rimtos parlamentinės kontrolės“.

Pasak D. Grybauskaitės, „selektyvi parlamentinė kontrolė ir komisijų vajus tik dar labiau didina neteisybės jausmą šalyje“. O sprendimai turi būti priimami, juos viešai aptariant, įsiklausant ir įtraukiant visuomenę į sprendimų priėmimą.Artūras Ketlerius (ELTA)REDAKCIJA REKOMENDUOJA