REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Veidai2024 m. Vasario 11 d. 09:08

Charizmatiškasis aktorius Tadas Gryn atkleidė, kodėl jau ilgą laiką neina į pasimatymus

Lietuva

Justė RazbadauskytėŠaltinis: Pranešimas spaudai


291624

Šį sekmadienį TV3 laidoje „Pasaulis pagal moteris“ apsilankys išskirtine charizma spinduliuojantis pašnekovas, aktorius Tadas Gryn. Žinomas vyras ne tik prisimins savo pirmuosius žingsnius didžiojoje scenoje, bet prabils ir apie mylimosios paieškas bei naująjį šokių projektą Kuboje „Salsamanai“.

Televizijos žiūrovams gerai pažįstamas aktorius gimė trijų vaikų šeimoje, Alytuje. Nuo pat vaikystės tėvai Tadu labai pasitikėjo, todėl, kitaip nei įprasta, neprieštaravo jo pasirinkimui studijuoti aktorystę. Laidoje Tadas prabils ir apie tai, kaip dramos būrelis pakeitė visą jo gyvenimą.

„Atsimenu, kad būdamas vaikas, aš labai daug fantazavau – įkeldavau save į tam tikras situacijas. Tai yra tam tikras žaidimas, kuris ir nuvedė mane į norą studijuoti aktorinį“, – primins jis.

Artėjančios meilės dienos proga, Tadas su žiūrovais pasidalins ir dalele savo asmeninio gyvenimo. Pašnekovas paatviraus, kokia turėtų būti jo svajonių partnerė, ir ar šiuo metu jau yra moteris, apie kurią dar niekas nežino.

„Pakviesti į pasimatymą gal ir lengva, nes tai nieko nekainuoja. „Einam į pasimatymą“ ir viskas. Bet, tiesą pasakius, labai seniai kviečiau ar pats buvau pasimatyme. Nė neatsimenu, kada. Būna, kartais ir moterys pakviečia į pasimatymą. Labai pamalonina, bet kas iš to! Neinu, nes ne visada yra laiko“, – dalinsis pašnekovas.

Dirbant tiek kine, tiek teatre, aktoriui neretai tenka vaidinti ir intymiose scenose. Tadas neslėps – kartais tik vaidinamas meilės jausmas gali peraugti ir į tą tikrąjį. Laidoje jis atskleis, kaip sekasi išeiti iš vaidmens ir kodėl kartais norisi nuo visko užsidaryti namuose.

„Būna, kad po kažkiek laiko supranti, jog jau pradedi tam žmogui jausti simpatiją. Supranti, kad vakare, grįžęs namo, apie jį galvoji. Tik tada yra klausimas – kiek tu sau leisi peržengti ribą? Vienintelis dalykas. O kad simpatijų būna, niekam gi ne paslaptis“, – pasakos aktorius.

Po darbų Tadas mėgsta leisti laiką virtuvėje. Į maisto gamybą jis žiūri kaip į meditaciją, nes gali nuo visko atsitraukti ir drąsiai eksperimentuoti su skoniais. Laidoje T. Gryn papasakos, kokius patiekalus labiausiai mėgsta gaminti, ir kodėl apie desertų gamybą nė negali pagalvoti.

„Tai aišku, kad mamos kugelis daug skanesnis! Vienareikšmiškai. Aš tik nuleidžiu rankas, nulenkiu galvą ir sakau: „Mama, iškepk man kugelio...“ – juokaus aktorius.

Prieš keletą metų Tadas dalyvavo viename šokių projekte. Vis dėlto vėliau dėl laiko stokos sau pasakė, kad į tokius projektus daugiau nebegrįš. Tačiau viskas pasikeitė tuomet, kai jį pasiekė kvietimas sudalyvauti unikaliame TV3 šokių ir pažinimo projekte „Salsamanai“, kurį žiūrovai išvys jau nuo kovo 3-iosios.

Tadas prisimins, kaip atrodė pirmoji jo pažintis su salsa, ir kodėl po antrosios repeticijos labai išsigando. „Projekte aš turėjau absoliučiai nuostabią šokių partnerę: judančia, charizmatišką, labai įdomią moterį. Tai – tiesiog fantastika. Krūvis buvo didelis, ir bent jau mums, kurie nėra profesionalūs šokėjai ar daug šokantys žmonės, buvo labai sudėtinga fiziškai“, – pasakos jis.

Šokių projekto itin laukiančių žiūrovų laukia ir staigmena – sekmadienio laidoje ne tik pamatysite išskirtinius kadrus, bet ir sužinosite, kodėl T. Gryn draugams iš Kubos neparvežė lauktuvių.

„Floristiniame deserte“ – puokštė meilės dienai

Kaip jau įprasta, antroji laidos dalis bus skirta „Floristiniam desertui“. Floristikos dizainerė Kristina Rimienė sukurs įspūdingo dydžio puokštę, skirtą Valentino dienai.

„Žinau, kad daugybė žmonių Valentino dieną vertina skeptiškai. Bet argi progų, kuomet galime palepinti mylimą žmogų, kada nors būna per daug? Todėl visiems linkiu švęsti šią dieną ir savo antrąsias puses palepinti netikėtomis smulkmenomis, gėlėmis ir siurprizais“, – sakys Kristina.

Įsimylėjėliams skirtoje puokštėje dominuos raudonos spalvos gėlės: rožės, smulkiažiedžiai ir stambiažiedžiai gvazdikai, o žalumo suteiks dirvinė čiužutė.

Taip pat laidos vedėja parodys, kaip pasigaminti unikalų karkasą iš siūlų ir vielučių. K. Rimienė pabrėš ir plunksnų svarbą kompozicijoje, mat jos ne tik pridės puokštei lengvumo bei romantikos, bet ir paryškins jos estetiką. Be to, Kristina pasidalins efektyvia technika, kaip užtikrinti, kad komponuojamos gėlės neįsmigtų į karkasą.

„Mūsų mylimą žmogų gali pradžiuginti net ir vienas žiedas – svarbiausia jūsų meilė ir dėmesys“, – laidos žiūrovams primins Kristina.

„Pasaulis pagal moteris“ – jau šį sekmadienį, 10 val. ryto tik per TV3.REDAKCIJA REKOMENDUOJA