REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Sportas2018 m. Gegužės 20 d. 19:08

Čempionų ralyje Benediktas Vanagas – greičiausias tarp lietuvių

Lietuva

R. Šeškaičio nuotr.

Budintis BudėtojasŠaltinis: Etaplius.lt


38451

Savaitgalį Latvijoje praūžusiame „Rally of Champions" Benediktas Vanagas su šturmanu Mindaugu Čepuliu, atstovaujantys „General Financing team Pitlane" finišavo aukščiausiai iš ralyje startavusių lietuvių, užimdami trečią vietą klasėje bei penktą absoliučioje įskaitoje.


Foto galerija:

general-financing-team-pitlane-ekipazas-latvijoje.jpg
general-financing-team-pitlane-finisavo-auksciausiai-is-ralyje-startavusiu-lietuviu-uzimdami-trecia-vieta-klaseje-bei-penkta-absoliucioje-iskaitoje.jpg
general-financing-team-pitlane-finisavo-auksciausiai-is-ralyje-startavusiu-lietuviu.jpg
general-financing-team-pitlane-ispudingas-suolis.jpg
general-financing-team-pitlane-suolis-talsi-ralyje.jpg
benediktas-vanagas-ir-mindaugas-cepulis.jpg
benedikto-vanago-juodasis-vaiduoklis.jpg

„Nors į šį ralį buvome pakviesti kaip praėjusių metų „FIA Baltic Rally Trophy" nugalėtojai, visgi tikslas buvo pasiruoši jau birželį vasaros sezoną pradedančiam Lietuvos automobilų ralio čempionatui. Visų lenktynių metu didinę tempą, antroje pusėje jau varžėmės su greičiausiais šio ralio ekipažais. Manau, kad tinkamą ritmą galėjome sukurti ganėtinai greitai", – sakė žymiausias Lietuvos pilotas, prieš daugiau nei tris mėnesius laimėjęs žiemos ralį, pirmąjį Lietuvos ralio čempionato etapą.

Beveik 90 dalyvių sutraukusį „Rally of Champions" laimėjo ukrainietis Valerij Gorban su Sergjumi Larensu, startavę Mini John Cooper Works WRC automobiliu. Iš karto po B. Vanago, šeštoje vietoje, finišavo Egidijus Valeiša su Mindaugu Varža, ką tik persėdę į naują R5 klasės bolidą, septintą rikiuotės vietą iškovojo Vytautas Švedas su Žilvinu Sakalausku. Iš viso šiame ralyje Latvijoje startavo net 11 ekipažų iš Lietuvos.

Iki lenktynių pabaigos likus dviems greičio ruožams 2-7 vietas užimančius ekipažus skyrė tik dešimties sekundžių intervalas. Tačiau, dėl didelio dulkių kiekio bei silpno vėjo, susidaręs dulkių rūkas stipriai keitė daugelio lenktynininkų planus.

„Talsu regione sausra, čia paskelbtas raudonas pavojaus signalas dėl miškų gaisringumo. Dėl didelio dulkių kiekio, lenktynių pabaigoje, su Mindaugu nusprendėme papildomai nerizikuoti. Tai įtakojo, kad nesivijome priekyje esančių varžovų dėl dar geresnio rezultato. Ši finišo pozicija mus daugiau nei tenkina", -– ralio rezultatus pakomentavo B. Vanagas.

Kitas „General Financing team Pitlane" startas birželio 15-16 dienomis vyks Lietuvos ralio čempionato etape, Žemaitijos ralyje.REDAKCIJA REKOMENDUOJA