REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Kultūra2024 m. Kovo 4 d. 11:35

Butrimonių gimnazijos antrokai lankėsi Vilniaus knygų mugėje

Alytus

Etaplius.ltŠaltinis: Alytaus rajono savivaldybė


293823

Butrimonių gimnazijos 2 klasės mokiniai, projekto „Augu kartu su knyga“ dalyviai, gavo neeilinę projekto partnerių dovaną – apsilankymą didžiojoje Baltijos šalių literatūros šventėje – 2024 metų Vilniaus knygų mugėje.

Atėjus ilgai lauktai vasario 24 dienai, būrys antrokėlių ankstų rytą gimnazijos autobusiuku iškeliavo į Vilnių. Vos nuvykus, LITEXPO prieigose mus pasitiko šurmuliuojanti minia, čia mūsų jau laukė projekto sumanytojas ir rėmėjas, atsargos pulkininkas Arūnas Dudavičius.

Jaunųjų skaitytojų salė nustebino knygų, leidyklų stendų gausa, renginių, veiklų bei kūrybinių dirbtuvių įvairove. Antrokai dalyvavo daugybėje edukacinių žaidimų, kūrybinėse dirbtuvėse „Piešiu jausmus“, susitiko su vaikų mylimu rašytoju Tomu Dirgėla, kuris labai įdomiai, atvirai atsakinėjo į jaunųjų skaitytojų klausimus, knygų serijos „Domas ir Tomas“ atsiradimą, veikėjus. Ne mažesnį įspūdį vaikams paliko susitikimas su gamtininku ir rašytoju Selemonu Paltanavičiumi, kuris pristatė knygą „Dramblys ant delno“.

Laikas knygų apsuptyje praskriejo kosminiu greičiu. Mokiniai grįžo kupini įspūdžių, gerų emocijų, dovanų ir dar didesnio noro skaityti.

Už nuolatinę globą dėkojame projekto sumanytojui A. Dudavičiui ir jo šeimai. Už bilietus-kvietimus, skanius pietus bei nuostabią Miranda Macquitty knygą „Tyrinėtojai. Vandenynas“ dėkojame leidyklų vadovams: Vytui Petrošiui (UAB „Vaga“) ir Karoliui Mickevičiui (UAB „Briedis“). Už nuolatinę projekto „Augu kartu su knyga“ paramą dėkojame verslininkui Jonui Sabeckui ir už visų idėjų palaikymą – gimnazijos direktoriui Valdui Valvoniui.

Skaitykite savo miesto naujienas!REDAKCIJA REKOMENDUOJA