REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Kaip atsikratyti boso visai vasarai?2022 m. Rugsėjo 13 d. 18:59

Boso atsikratymo iššūkiai: nepavykę kadrai

Lietuva

Etaplius.LTŠaltinis: Etaplius.LT


245688

Didysis naujienų portalo Etaplius.lt projektas „Kaip atsikratyti boso visai vasarai?“ baigėsi! Mūsų charizmatiškoji bosė Giedrė įveikė visus iššūkius, išbandė įvairiausias profesijas, veiklas ir patyrė neįtikėtinų nuotykių.

Stebėdami bosės iššūkius, kuriuos visos vasaros metu jai metė Etaplius.lt komanda, galėjote pasisemti įvairiausių idėjų, kaip nustebinti savo vadovą, šeimos narį ar bičiulį išskirtinėmis dovanomis. Stebėdami, kaip mūsų bosė poilsiauja ir neįtikėtinai leidžia laisvalaikį, galėjote sužinoti apie išskirtines paslaugas ir vietas, kuriose galima tiek pailsėti nuo sunkių darbų, tiek papramogauti ir praskraidinti rutiną.

Bosė per šią iššūkių vasarą turėjo patirti ir šilto, ir šalto. Iššūkiai buvo labai kontrastingi – nuo lenktynių trasų iki poilsinių ir terapinių kelionių. Etaplius.lt vadovė turėjo galimybę išbandyti ne tik RD SIM Racing simuliatorių, „Drift&Go“ lenktynių trasą, bet ir pasivažinėti tikru sportiniu automobiliu, kurio manevravimas specialioje lenktynių trasoje dideliu greičiu privertė rimtai paprakaituoti!

Trumpas poilsis „Eglės sanatorijoje“, darbostogos svečių namuose „Aštuoni“, grilio vakarienė „Žuvininkų“ svečių namelyje ir apsilankymas Šiaulių miesto visuomenės sveikatos biure leido bosei atsikvėpti nuo darbinių rūpesčių ir labiau pasirūpinti savimi, ko šiandien labai trūksta kiekvienam skubančiam žmogui, todėl tai gali būti puikios dovanos jūsų darbiniuose reikaluose nuolat paskendusiam vadovui ar kitam artimam žmogui.

Bosė gavo progų ne tik pailsėti ir pramogauti, bet ir rimtai paplušėti. Nuo inžinieriaus darbo įvedinėjant televiziją ir internetą, reklamos gamybos „DNR reklamoje“ iki operatoriaus darbo atsakant į svarbius „Mano būstas“ daugiabučių gyventojų klausimus ir dviračių surinkimo „Baltik vaire“.

Ši iššūkių ir emocijų kupina vasara leido patirti įvairių emocijų ir nuotykių ne tik naujienų portalo vadovei, bet ir mūsų skaitytojams, kurie galėjo iš arti stebėti ir sužinoti apie įdomiausius ir labiausiai dėmesio vertus pasiūlymus.

Šiame projekte Etaplius.lt komanda, kaip atsiliepė projekto rėmėjai, įgyvendino unikalų ir nekasdienišką reklamos sprendimą į video turinį subtiliai integruodami paslaugų ar prekių reklamą. Jeigu domitės įvairaus tipo kūrybiška reklama savo prekės ženklui, susisiekite el. p. reklama@etaplius.lt

O jei nematėte bosės atsikratymo nuotykių, juos visus galite pamatyti Etaplius.lt Youtube paskyroje.REDAKCIJA REKOMENDUOJA