REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualu2022 m. Rugpjūčio 21 d. 19:19

Boso atsikratymas #12: Dviračių gamyba „Baltik vaire“

Lietuva

Etaplius.ltŠaltinis: Etaplius.LT


243558

Nors vasaros projektas „Kaip atsikratyti boso visai vasarai?“ jau po truputį eina į pabaigą, Etaplius.lt naujienų portalo vadovės dar laukia netikėti iššūkiai! Šį kartai bosei teko rimtai paplušėti – „Baltik vairo“ įmonėje ji turėjo surinkti dviratį!

Giedrė Brazlauskaitė turėjo išbandyti jėgas šiandien didžiausioje dviračių gamintojų įmonėje Šiaurės Europoje „Baltik vairas“. Garsiausia dviračių gamykla Lietuvoje įsikūrusi Šiauliuose jau nuo 1948 metų. Į visą Europą dviračius eksportuojanti įmonė gali pasigirti pagaminanti 1700 skirtingų modelių ir iki 400 000 dviračių per metus.

Kas per savo gyvenimą turėjo galimybę surinkti dviratį? Tokiu sugebėjimu gali pasigirti ne kiekvienas, o štai mūsų bosė turėjo galimybę pasiraitoti rankoves ir padėti „Baltik vairo“ darbuotojams!

Surinkimo cecho vadovas Vaidas Giedrei papasakojo darbo specifikos niuansus ir atskleidė, kad norint dirbti dviračių gamykloje nebūtina turėti įgijus tam tikros specialybės, svarbiausia – noras dirbti ir tobulėti, naujus darbuotojus visko išmokys specialiai tam įkurtas mokymų centras, o po to – praktinių įgūdžių stiprinimas prie linijos. Vadovas nuramino, kad įgūdžiai įgyjami palaipsniui, todėl dėl darbo jaudintis nereikia – visko bus mokomasi pamažu, atsižvelgiant į darbuotojo sugebėjimus.

Džiugu tai, kad aukščiausios kokybės dviračius gaminanti įmonė priima įvairaus amžiaus darbuotojus, skatina juos tobulėti, yra suteikiamos galimybės kilti karjeros laiptais.

„Baltik vaire“ darbo vietos itin skaitmenizuotos – kiekvienoje iš jų per kompiuterį rodomos instrukcijos, rodančios darbo eigą, darbuotojas turi ir kitų pagalbinių priemonių, kurios padeda nepasiklysti atliekant užduotis.

Cecho vadovas patikina, kad šiame darbe nėra vietos monotonijai – užduotys skiriamos, atsižvelgus į geriausius darbuotojo įgūdžius.

Kas laukia naujai atėjusio darbuotojo „Baltik vaire“? Kaip bosei sekėsi dviračių gamykloje rinkti dviratį? Į šiuos ir dar daugiau klausimų bus atsakyta naujausiame „Kaip atsikratyti boso visai vasarai?“ vaizdo įraše!

Specialus projektasREDAKCIJA REKOMENDUOJA