REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Veidai2023 m. Lapkričio 14 d. 14:43

Biržuose pasveikinta šimtametė

Biržai

EtapliusŠaltinis: Biržų rajono savivaldybė


283461

Gražų 100 metų kraitį dovanojo likimas Stasei Stapulionienei. Dovanotų gėlių apsupta, Biržuose, Kudirkos gatvėje, pasitiko auksinį savo rudenį, sklidiną artimųjų meilės ir švelnumo.

Stasė Stapulionienė gimė 1923 m. lapkričio 13 d. Biržuose. Kartu su vyru augino 5 dukras, šiuo metu Audronė, Gindrūda, Stasė ir Viktorija rūpinasi mama, 6 anūkai ir 9 proanūkiai taip pat dažnai aplanko. Ši darbšti moteris ilgus metus dirbo Biržų internatinėje mokykloje. Net ir sulaukusi tokio garbaus amžiaus, senolė stebina savo gera nuotaika, optimizmu ir, svarbiausia, puikia atmintimi, sugebėjimu papasakoti istorijas net ir iš vaikystės bei jaunystės laikų. Išmoktus eilėraščius ir dainas dar mena iki šių dienų. Artimieji žvalią ir guvią šimtametę apibūdina pačiais gražiausiais žodžiais – jautri, nuoširdi ir be galo darbšti, dar visai neseniai su savo rankomis numegztomis dovanomis išlydėdavo kiekvieną svečią, skaitė laikraščius, knygas.

Biržų rajono savivaldybės meras Kęstutis Knizikevičius kartu su mero patarėja Lilija Vaitiekūniene ir Biržų miesto seniūne Kristina Undzėniene aplankė ir pasveikino jubiliatę, palinkėjo jai stiprios sveikatos, širdies šilumos, artimųjų meilės, rūpesčio ir gerumo. „Juk nugyventi metai ir subrandintos vertybės yra gražiausias gyvenimo turtas." kalbėjo Savivaldybės meras sveikindamas jubiliatę.

resize_1200x900_20231113_130602REDAKCIJA REKOMENDUOJA