REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Laisvalaikis2021 m. Birželio 4 d. 06:30

Birželio 4-oji: vardadieniai, astrologija

Vilnius

Vasaros akcentai. Romos Balsienės (ELTA) nuotr.

Reporteris SkaistėŠaltinis: Etaplius.lt


86296

Birželio 4-oji – Tarptautinė vaikų, nukentėjusių nuo agresijos, diena.

1982 m. birželio 4 d. Beiruto gyvenamuosiuose rajonuose Izraelio kariai subombardavo namus. Žuvo šeimos, tarp kurių – daug vaikų. Tų pačių metų rugpjūčio 19 d. Jungtinių Tautų Organizacijos Generalinė Asamblėja paskelbė birželio 4-ąją Tarptautine agresijos prieš vaikus diena. Išleista speciali rezoliucija.

Birželio ketvirtoji, penktadienis – 155-oji metų diena (penktoji 22-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 210 dienų.

Savo vardadienius šiandien švenčia Dausprungas, Deimena, Kornelijus, Rūta, Vincentas (Vincė);

rytoj: Elvyra, Kantalgas, Kantalgė, Kantas, Kantautas, Kantautė, Kantenis, Kantė, Marcė, Namkantas, Namkantė, Namkinta, Namkintas, Namkintė;

poryt: Mėta, Norberta, Norbertas, Norbudas, Norbudė, Paulina, Tauras, Taurė, Taurius, Taurys.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 04.48, leidžiasi 21.46. Dienos ilgumas – 16.58.

Šiandien – trečioji Mėnulio delčios diena.

Saulė Dvynių ženkle.

**************

Protingos mintys:

„Širdis, ne protas jaučia Dievą. Štai kas yra tikėjimas: širdimi, o ne protu juntamas Dievas“ (B. Paskalis).

****************

Astrologinė prognozė birželio 4-ajai, penktadieniui

AVINAS. Emociškai jus nekaip veiks šalia vykstantys žodžių, o gal ir veiksmų mūšiai. Į juos lengvai įsivelsite, jeigu sumanysite palaikyti kurią nors pusę. Saugokitės ugnies, traumų.

JAUTIS. Visa, kas aplinkui vyks, atrodys dėsninga ir fatališka. Duosite valią vaizduotei. Net jei neišsipildė kažkokie jūsų lūkesčiai, turbūt nesunkiai su tuo susitaikysite ir plauksite pasroviui gyvenimo upe.

DVYNIAI. Šiandien darysite nemažą įtaką kitiems, sugebėsite rasti bendraminčių, sudominti reikalingus žmones savo idėjomis, projektais. Gali tekti priimti greitus spendimus, įvertinti staiga atsivėrusias galimybes. Bus lengva suklysti.

VĖŽYS. Gana darbinga diena, tačiau tikėtina didžiulė psichologinė įtampa dėl kai kurių asmenų priešiškumo. Būsite karingai nusiteikę, jokiu būdu nelinkę nusileisti. Kažkam labai nepatiksite, o kažkas gali stipriai susižavėti.

LIŪTAS. Šiandien gali kilti sunkumų, norint savo požiūrį perteikti kitiems. Regis, turėsite reikalų su įtakingais asmenimis. Kažkokie jūsų ir jų sprendimai bus reikšmingi ateičiai.

MERGELĖ. Bus labai sunku atskirti veidmainystę nuo nuoširdumo. Galima įkliūti į sukčių pinkles, patikėti melagienomis. Pasikliaukite tik patikimais, gerai pažįstamais asmenimis. Saugokite nuo pavojų vaikus.

SVARSTYKLĖS. Galvosite apie nerealizuotas ambicijas. Kažkokie santykiai jums gali suteikti išgyvenimų. Kaip bebūtų, pasistenkite kurti gerą atmosferą, nerodyti negatyvių emocijų.

SKORPIONAS. Neskubinkite įvykių profesinėje veikloje. Kaupkite informaciją, išnagrinėkite aktualius klausimus iš visų pusių. Regis, išgirsite įvairių replikų, tarp jų – ir naudingų pasiūlymų ar komplimentų.

ŠAULYS. Nieko gero, jeigu jūs ar kas nors iš namiškių uoliai kilnos taurelę ir nesisaugos infekcijų, nes pasekmės neaplenks abiem atvejais. Bus kur kas geriau, jei su meile rūpinsitės namais bei artimaisiais, vaikais.

OŽIARAGIS. Prieštaringai banguos ši diena. Viena vertus, jūsų širdyje daugės meilės, noro rūpintis artimos aplinkos žmonėmis. Kita vertus, būsite gana konfliktiški, nelinkę nusileisti ar atsižvelgti į kitų nuomonę.

VANDENIS. Regis, pakaks ir trumpo pokalbio su reikalą išmanančiu žmogumi, kad kažkas iš esmės pasikeistų jūsų gyvenime ar veikloje. Keiskite ir bendravimo stilių, jei jaučiate, kad tai išeis jums į naudą.

ŽUVYS. Prieštaringos nuotaikos bei aplinkybės neleis jums atsipalaiduoti. Galite staiga pakeisti savo planus, susijusius su gyvenamąja vieta, santaupų panaudojimu, nekilnojamuoju turtu ar kt.

Geros dienos!

ELTAREDAKCIJA REKOMENDUOJA