REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Veidai2019 m. Kovo 7 d. 13:10

Birutė paviešino jautrią akimirką su P. Gražuliu ir dukrele

Vilnius

Birutė Navickaitė ir Petras Gražulis © Alfa.lt fotomontažas

Reporteris MonikaŠaltinis: Etaplius.lt


74995

Nors santykiai tarp Petro Gražulio ir jo vaiko motinos Birutės vingiuoja it kalneliai, panašu, kad Petras ir Birutė ryšius palaiko ir toliau.

Socialiniame tinkle jauna mama pasidalijo jautria akimirka – politikas ryžosi susitikti su savo dukrele ir ją palaikyti rankose.

Birutė sulaukė sveikinimų tačiau Petrui kliuvo ir kritikos strėlių.

„Ir ko jūs čia plojat ir džiaugiatės? Argi tėvas neprivalo laikyti savo vaiko ant rankų, juo rūpintis, saugoti ir globoti ir mylėti ir linkėti gero? Jis tiesios atlieka savo pareigą, duok Dieve, kad po rinkimų jis to irgi nepamirštų, nes dabar nori atrodyti geras", – rašė viena internaučių.

„Be abejonės, širdis sudrebėjo. Labai panaši į mane mergaitė“, – dar neseniai viename interivu dalijosi įspūdžiais politikas apie tą dieną, kai pirmą kartą pamatė ir ant rankų palaikė savo dukrytę. Jautri akimirka sujaudino ne tik Birutę, bet ir patį Petrą. Politikas prisipažino, kad tai nebuvo jo vienintelis vizitas pas dukrytę – kitą dieną, kai kameros nelydėjo, vyras

„Vaikas – man Dievo dovana. Nežinau, kaip dabar gyvenčiau, jei būčiau paklausiusi Petro tada ir pasidariusi abortą. Vien garsiai pasakyti šie žodžiai skamba baisiai“, – dabar džiaugiasi nepadariusi klaidos Birutė.

alfalt-logo-skaidrus.pngREDAKCIJA REKOMENDUOJA