REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Verslas2019 m. Kovo 25 d. 14:21

Besmegeniai – naujas įmonės pavadinimas?

Kaunas

pixabay.com nuotr.

Reporteris UgnėŠaltinis: Etaplius.lt


77213

Kaip pastebėjo Andrius Tapinas savo laidoje Laikykitės ten viešėdamas Mažeikiuose, tai turėtų būti metų rebrandingas! To ir mes tikimės, - atviravo įmonės direktorius Linas Prušinskas.

Viena iš didžiųjų telekomunikacines paslaugas Žemaitijoje teikiančių įmonių KLI LT, UAB 19-ąjį gimtadienį sutiko jau su nauju vardu – Besmegeniai. „Gyvenimas per rimtas, o savikritiškumas dar niekam nepakenkė, - juokavo L. Prušinskas. Naujasis vardas buvo pasirinktas dėl jo žaismingumo, emocijos – visi, tikrai visi, išgirdę šį pavadinimą bent jau nusišypso, tad mūsų tikslas pasiektas – juk mes teikiame paslaugas, kurios neatsiejamos nuo pramogų, malonių emocijų ir potyrių, be to, įmonė įkurta tuomet, kai žiema atsiveria visu savo grožiu – sausio 27 dieną.

Besmegeniai – tai žaidimai, draugai, namai, šilta arbata... Galima dar vardinti ir vardinti, o visa tai susiveda į vieną malonų nerūpestingumo jausmą – vaikystę, kai visos dienos buvo pramoga.“

Įmonė Besmegeniai internetą ir televiziją teikia šviesolaidiniais ir belaidžiais tinklais, kelių technologijų naudojimas suteikia galimybę pasiekti ne tik miestų, bet ir kaimų, daugiabučių ir privačių namų gyventojus bei įmones. Klientai taip pat gali naudotis HD kokybės garsą atkuriančiu laidiniu ir mobiliu telefono ryšiu.

Šiuo metu įmonės klientai gali žiūrėti daugiau nei 90 skaitmeninės antžeminės televizijos programų ir mėgautis atsisukančia televizija bei naudotis iki 1000 Mb/s (1 Gb/s) greitaveikos šviesolaidiniu ir belaidžiu internetu.

Bendrovė Besmegeniai įkurta 2000 m. ir teikia paslaugas Mažeikių, Telšių, Plungės, Skuodo, Jurbarko, Tauragės, Kėdainių, Kauno, Akmenės miestuose ir jų rajonuose bei Kuršėnuose Naujojoje Akmenėje, Ventoje ir Viekšniuose.REDAKCIJA REKOMENDUOJA