REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Gatvė2020 m. Gegužės 22 d. 09:40

Benediktas Vanagas sostinės gatvėmis vaikėsi neblaivų vairuotoją (vaizdo įrašas)

Vilnius

Reporteris SkaistėŠaltinis: Etaplius.lt


131536

Dakaro lenktynininkas Benediktas Vanagas ketvirtadienį papuolė į veiksmo filmo scenarijaus vertą įvykį. Vyras, važiuodamas automobiliu Vilniuje, pastebėjo įtartinai vinguriuojantį „SAAB“. Susirūpinęs dėl kitų eismo dalyvių saugumo jis nusprendė sulaikyti galimai neblaivų vairuotoją.

„Teko „palydėti“ kažkuria forma įkaušusį pilietį per visą miestą, bei telefonu panaviguoti Lietuvos policijai, kol įsitikinome, kad nesusipratėlis aplinkiniams nebekels pavojaus“, – socialiniame tinkle Facebook istorijos detalėmis dalijosi lenktynininkas.

B. Vanagas neslėpė, kad jo persekiojamas automobilis sostinės gatvėmis manevravo taip pavojingai, kad net patyrusiam lenktyninkui buvo baisu.

„Per beveik 15 kilometrų ne kartą teko susiimti už galvos, rimtų situacijų buvo beveik tuzinas. Vinguriuodamas pilietis mieste pasiekdavo ir gerokai didesnį nei 100km/h greitį. Gerai, kad niekas nenukentėjo“, – teigė lenktyninkas.

Telefonu bendraudamas su pareigūnais B. Vanagas stebgėsi suvesti pažeidėją su jį jau pasitinkančiu policijos ekipažu. Planas pavyko, tačiau neblaivus vairuotojas bandė nešti kudašių ir nuo pareigūnų. Vis dėlto, gaudynės greitai baigėsi – policija vyrą sulaikė už poros posūkių, daugiabučio kieme.

„Juokingiausia dalis, kad sustabdytas „vairuotojas“ pavyzdingai dėvėjo veido kaukę“, – ironizavo B. Vanagas.

Praėjus maždaug pusvalandžiui po incidento įtariamo pažeidėjo automobilis buvo užkeltas ant platformos ir, greičiausiai, išvežtas į automobilių saugojimo aikštelę. Akivaizdu, kad pažeidėjas buvo ragavęs alkoholio prieš sėsdamas prie vairo.

Po šio įvykio B. Vanagui padėką pareiškė ir Lietuvos policija.

„Ačiū už pilietiškumą, puikus pavyzdys, kuriuo verta pasidalinti“, – skelbia šalies policijos departamentas.REDAKCIJA REKOMENDUOJA