REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Barzdočiaus laboratorija2023 m. Liepos 27 d. 19:55

BARZDOČIAUS LABORATORIJA #8. Pats metas pasirūpinti mokyklinukų uniformomis

Lietuva

Ugnė UrbonėŠaltinis: Etaplius.LT


273963

Šiandien žiūrovų dėmesiui – viskas, ką reikia žinoti apie mokyklines uniformas. O tiksliau, viskas, ką reikia žinoti, kad dėl jų nė nereikėtų sukti galvos. Šioje „unboxing“ laidoje „Barzdočiaus laboratorija“ – pažintis su mokyklines uniformas kuriančia ir gaminančia „ELVA“.

Pažintį su įmone pradedame apžvelgę jų internetinę parduotuvę www.elva.lt. Pardavėjas siūlo tradicinius mokyklos švarkus ir megztinius keisti patogiais trikotažiniais švarkeliais su sagomis arba užtrauktuku. „ELVA“ siuvama mokyklinė uniforma yra kasdienio stiliaus dalis, o svarbiausia – patogi.

Mokyklines uniformas berniukams ir mergaitėms kurianti įmonė savo asortimente turi švarkelius, džemperius, sarafanus, sijonus, kelnes, taip pat polo marškinėlius ir net aksesuarus. Detales, tokias kaip spalva ar logotipas, įmonė pritaiko pagal konkrečios ugdymo įstaigos bendruomenės poreikius. Trumpai tariant, tėveliai ar pačios mokyklos, besikreipę į „ELVA“, išvengia bet kokio galvos skausmo, susijusio su moksleivių mokykline apranga.


Foto galerija:

Mergait-2

Barzdočius nebūtų barzdočiumi, jeigu pats neįsitikintų prekių kokybe savo akimis. Išpakavęs įmonės siūtą drabužį, laidos vedėjas išsyk randa ką pasakyti: „Minkštas, malonus audinys, o koks stilius ir dizainas“, – žodžių į vatą nevynioja Domantas.

Pasak laidos vedėjo, apie šios įmonės kuriamų produktų kokybę jau sklando atgarsiai: „Draugų vaikai dėvi būtent „ELVA“ siūtas mokyklines uniformas. Klientai pastebi, kad po metų skalbimo rūbas atrodo kaip naujas. Tai neabejotinai yra kokybės ženklas“, – dalijasi barzdočius.

Labai patogu, kad ELVA uniformas galima įsigyti ir internetu www.elva.lt, ir fizinėse parduotuvėse Vilniaus 146, Šiauliuose bei Kalvarijų 10, Vilniuje.

Atėjus į parduotuvę galima pasimatuoti, vaikas išmatuojamas ir uniforma pasiuvama konkrečiam moksleiviui. Taigi ir mokykla patenkinta, nes visi tvarkingi, vienodi ir gražūs ir vaikas jaučiasi patogiai su būtent jam pasiūtu rūbu.

Na, o kaip barzdočiui sekėsi „unboxing’as“, stebėkite šioje „Barzdočiaus laboratorijos“ laidoje.REDAKCIJA REKOMENDUOJA