REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Barzdočiaus laboratorija2023 m. Liepos 13 d. 19:56

BARZDOČIAUS LABORATORIJA #6. Vyrų pasididžiavimas – barzda ir jo didenybė barzdos aliejus

Lietuva

Etaplius.ltŠaltinis: Etaplius.LT


272559

Startuoja šeštoji „unboxing“ laida „Barzdočiaus laboratorija“. Šį kartą kalbėsime apie tai, kas subalansuota vyrams, bet labai aktualu ir moterims, pašonėje turinčioms barzdotus vyrus.

Laidos vedėjo Domanto rankose – internetinėje parduotuvėje beardstory.lt pardavinėjamas aliejus barzdai. Etaplius barzdočius skrūpulingai prižiūri savo išvaizdą ir naudoja ne vieną priemonę barzdai, kuri padeda išlaikyti puikų estetinį vaizdą, tad kaip jis įvertins šią priemonę?

Pažintis su pardavėju prasideda internetinėje parduotuvėje, kurioje ne tik platus prekių ir prekių ženklų asortimentas, bet ir patarimai vyrams. Kaip prižiūrėti savo veido ir kūno odą? Kokių iššūkių gali kilti prižiūrint barzdą šaltuoju metų laiku? Kaip teisingai skusti ir prižiūrėti savo barzdą? Visa tai ir dar daugiau aptariama vyrams skirtoje skiltyje.

Skubame apžiūrėti produktą. Domanto rankose – barzdos aliejus dienai „Aesir’s Triumph“. Kvapų natos – saldūs smilkalai, tabakas, viskis ir cinamonas.

„Galiu pasakyti, kad įspūdis prasideda nuo to, kai pamatai prekės pakuotę. Šis gaminys yra tikrai patraukliai pateiktas, traukia akį“, – sako barzdočius Domantas.

Apžiūrėjęs prekę, barzdočius suskubo ją išmėginti. „Aliejaus konsistencija labai gera. Iki šiol mano bandyti aliejai turėdavo nemalonų lipnumą, čia jo visiškai nėra. Aliejus gana greitai susigeria į odą, bet išlieka ant barzdos“, – įspūdžiais dalinasi laidos vedėjas.

Smalsu išvysti ir sužinoti, kaip barzdočiui sekėsi šis „unboxing’as“ ir kokių pastebėjimų apie produktą jis turėjo? Žiūrime!REDAKCIJA REKOMENDUOJA