REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Barzdočiaus laboratorija2023 m. Birželio 29 d. 20:00

BARZDOČIAUS LABORATORIJA #4. Virtuali realybė: dabarties pramogos, įtraukiančios kiekvieną

Lietuva

Etaplius.ltŠaltinis: Etaplius.LT


271504

Ir mažiems, ir dideliems. Tiek vyrams, tiek ir moterims. „VISIEMS“, – sako laidos „Barzdočiaus laboratorija“ vedėjas. Etaplius vasaros projekto akiratyje – virtualios realybės pramogos Šiauliuose. Pasinerti į veiksmo, adrenalino ir nuotykių sūkurį mus kviečia „EnterVR“.

Nežinote kur atšvęsti gimtadienį, mergvakarį ar bernvakarį? Turime idėją! Užsukti kviečia Šiauliuose, adresu Tilžės g. 132A, įsikūręs virtualių pramogų kambarys, žadantis nepamirštamus įspūdžius.

Barzdočius Domantas skuba išbandyti įtraukiančias virtualios realybes pramogas ir savo atsliepimais pasidalyti su „Barzdočiaus laboratorijos“ žiūrovais.

Pirmas įspūdis, komunikuojant su komanda, į kurią kreipiesi norėdamas gauti vienokią ar kitokią paslaugą, yra labai svarbus. Taip mano Etaplius barzdočius: „Tai išties komunikabilūs žmonės, aiškiai išdėstantys visą reikalingą informaciją vos tik susisiekus su jais. Kaip užsisakyti prekę, kaip ją atsiimti ir panašiai, jeigu tai yra nuoma? Kokios pramogų kainos? Žodžiu, į visus klausimus atsakymą gavau operatyviai ir aiškiai.“

Vos peržengęs pramogų erdvės vietą, Domantas liko sužavėtas erdvia ir jaukia aplinka. Pats išbandęs siūlomas pramogas, barzdočius netruko suprasti, kad čia galėtų praleisti kone visą dieną.

Galiu pasakyti trumpai – vargu ar yra geresnė vieta Šiauliuose, kur galima taip gerai praleisti laiką su kompanija, atšvęsti gimtadienius, mergvakarius ar bernvakarius. Aš tikrai turėjau labai gerą ir įsimintiną laiką, bet galiu pasakyti, kad valandos pasibūvimo maža, šioje vietoje norisi praleisti visą dieną“, – juokiasi laidos vedėjas.

EnterVR“ ne tik kviečia atvykti pramogauti į vietą. Įmonė taip pat teikia virtualios realybės reikmenų nuomą, todėl, apsirūpinus įranga, pramogauti galima kur tik užsigeidus. Apsižvalgyti ir sužinoti daugiau informacijos galima internetinėje svetainėje: https://entervr.lt

Pasak Domanto, tokio tipo pramogos – būtent tai, kuo mes dabar gyvename: „Įdomu, interaktyvu, be galo įtraukia ir užkuria gerą adrenalino dozę.“

Smalsu viską išvysti savo akimis? Žiūrime!REDAKCIJA REKOMENDUOJA