REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Barzdočiaus laboratorija2023 m. Rugpjūčio 10 d. 20:00

BARZDOČIAUS LABORATORIJA #10: „Testuoti produktus taip smagu, kad galėčiau tai daryti kasdien“

Lietuva

Irma BagūnėŠaltinis: Etaplius.LT


275162

Barzdočius Domantas Etaplius.lt skaitytojams ir žiūrovams paruošė jau dešimtą laidą. Ši kiek kitokia nei visos. Čia Domantas prisimena visus išbandytus produktus, o laidos režisierė ir operatorė Augustė Tomkutė dovanoja linksmiausias filmavimo akimirkas.

Svarbiausi žingsniai – apsirengti ir pavalgyti

Devyniose vasariškose, linksmose ir informatyviose laidose vedėjas Domantas jau spėjo išbandyti skirtingų sričių produkciją. Pasipuošęs laidai su „Stilingas laisvalaikis“ apranga, vedėjas suskubo atidaryti vasaros sezoną išsirinkdamas bene svarbiausią šiltojo sezono atributą, lauko virtuvės šefo svajonę – lauko virtuvės kombainą iš „Grilinam“.

Barzdočius Domantas, apžiūrėdamas lauko virtuvės kombainą, kurį sudaro du prietaisai – šašlykinė ir kazano krosnelė – atranda visus gaminio funkcionalumus ir juos aptaria. Akyla laidos vedėjo akis pastebi net mažiausias smulkmenas, kurios paprastai atsitiktinio internetinio pirkėjo žvilgsnio nė nepatraukia.

Poilsis ir laisvalaikis turi būti suderinti

Apsirengęs ir pasirūpinęs maisto gamyba, laidos vedėjas keliavo prie trečio, žmogaus gyvenime labai svarbaus punkto – miego. O kaip galima kalbėti apie miegą be kokybiško čiužinio ar antčiužinio. Čia jam pagelbėjo „Miego imperija“.

„Antčiužinis patiko savo funkcionalumu, pirmiausia. Jis yra dvipusis, galima pasirinkti jo kietumą ir išmatavimus. Beje, šis atčiužinis labai kompaktiškas – galima jį vežtis į išvyką, taip pat jis tikrai tilptų po pakeliama sofa, lova ar spintoje“, – įspūdžiais apie antčiužinį „DOMINO“ dalijasi barzdočius.

Vasara – pramogų, gimtadienių, švenčių metas, todėl verta gaudyti įsimintinas akimirkas ir dar nepatirtus pojūčius. Domantas tokių potyrių pasisemti nuvyko į „Enter VR“ virtualios realybės kambarį.

„Galiu pasakyti trumpai – vargu ar yra geresnė vieta Šiauliuose, kur galima taip gerai praleisti laiką su kompanija, atšvęsti gimtadienius, mergvakarius ar bernvakarius. Aš tikrai turėjau labai gerą ir įsimintiną laiką, bet galiu pasakyti, kad valandos pasibuvimo maža. Šioje vietoje norisi praleisti visą dieną“, – juokiasi laidos vedėjas.

Muzika ir kūno priežiūra – penas kūnui ir sielai

Domantui vasara neatsiejama ir nuo muzikos garsų. Melomanu drąsiai save vadinti galintis, 90-tųjų melodijas dievinantis laidos vedėjas atviras – įsigijęs „W-king“ kolonėlę dabar iš namų nepamiršta pasiimti ne tik telefono ir piniginės, bet ir šio muzikos šaltinio.

„Didžiausią įspūdį paliko kokybė. Neperdedu. Dizainas, žinoma, malonus akiai, bet man asmeniškai kur kas svarbiau, kad daiktas būtų kokybiškas, turiu galvoje, visos jo dalys. Būtent šio gamintojo kolonėlės tuo ir pasižymi“, – po „unboxing’o“ mintimis dalijosi barzdočius.

Kadangi kiekviena barzdočiaus diena prasideda nuo barzdos priežiūros, teko išsirinkti ir tam skirtas priemones. Internete Domantas rado beardstory.lt priemones ir išsirinko barzdos aliejų, kuris, pasak laidos vedėjo, kvepia taip, kad žmonės atsisuka net būdami už 5 metrų.

Namais rūpintis tenka labiau nei savimi

Pasirūpinęs savo išvaizda, Domantas suskubo rūpintis ir namais. Čia investicijos didesnės, todėl rinktis verta kruopščiau. Taip, ieškodamas geriausių meistrų savo renovuojamam namui, barzdočius atsidūrė „Ruukki“ salone, kur išsirinko pačią geriausią stogo dangą.

„Finnera“ stogo dangai naudojamas Suomijoje pagamintas plienas, kuris yra padengtas cinko sluoksniu. Pastarasis neturi sunkiųjų metalų, kurie kenkia sveikatai.

„Sako „Maxima“–apie viską pagalvota“, bet aš pasakyčiau, kad „Ruukki“ – apie viską pagalvota“, – pastebi laidos vedėjas.

Atsėlinant rudeniui – namų jaukumas ir pasiruošimas mokyklai

Barzdočius, nors labiausiai myli vasarą, nepamiršta apžvelgti ir rudens aktualijų. Visi tėveliai pritars, pasiruošimas mokyklai – svarbiausias darbas vasarą. Todėl barzdočius nulėkė pažiūrėti mokyklinių uniformų „Elvoje“.

„ELVA“ siuvama mokyklinė uniforma yra kasdienio stiliaus dalis, o svarbiausia – patogi. Išbandęs net ir savo dydžio uniformą, Domantas pateikia verdiktą – puiki kokybė!

Bet ruduo asocijuojasi ne tik su mokykla. Tai ir apie namų jaukumą, ilgėjančius vakarus, todėl barzdočius naršo namų dekoro internetines parduotuves. Ko jis ieško? Namų kvapų, žvakių.

„Obuolių kvapas vasaros pabaigoje išblės, todėl reikia, kad namai kvepėtų kažkokiu rudenišku jaukumu. Radau kamkam.lt prekės ženklą, kuris, turbūt, negalėtų palikti abejingų“, sako Domantas.

„KamKam“ – tai šeimos verslas. Tris dukreles auginantys tėvai Gintarė ir Žydrūnas prieš keletą metų įkūrė nuosavą verslą ir šiandien žmones džiugina natūraliais sojų vaško ir namų kvapų gaminiais. Rankų darbo sojų žvakė, patalpinta klasikinio stiklo ir pačių įkūrėjų gamybos unikaliuose betoniniuose induose – ar įsivaizduojate geresnę dovaną artimiesiems ir draugams?

„Koks kvapas! Jis toks sodrus, bet nė kiek neįkyrus. Užtenka vos keleto minučių ir prikvepinta visa patalpa, iš kurios nebesinori iškelti kojos“, – įspūdžiais dalijasi laidos vedėjas.

Ieško maisto ir sveikatos

Laidos vedėjas Domantas Bagūnas, keliavęs su „Barzdočiaus laboratorijos“ istorijomis visą vasarą, sako, kad viskas, ką jis išbandė, buvo skrupulingai išrinkta, todėl kiekvienas produktas paliko tik teigiamus įspūdžius. Kalbant apie artėjančias laidas, barzdočius pamini, kad keletą produktų dar norėtųsi atrasti.

„Visi produktai, kuriuos išbandžiau iki šiol, buvo tikrai unikalūs, kokybiški, išskirtiniai, reikalingi. Norėtųsi taip ir toliau. Ko dar nebandžiau, bet norėčiau pabandyti? Tai yra maisto bei sveikatos produktai. Visa kita – namai, buitis, muzika, apranga, namų remontas – jau kaip ir radau“, - sako Domantas.

Jis priduria, kad tokį darbą laboratorijoje galėtų dirbti be jokių pertraukų.

„Bandyti produktus labai smagu. Testuotoju galėčiau dirbti nuolatos“, – sako D. Bagūnas.

Jei praleidote bent vieną laidą, kviečiame užsukti į rubriką „Barzdočiaus laboratorija“. Na, o dabar, pažiūrėkite linksmiausias devynių laidų akimirkas:REDAKCIJA REKOMENDUOJA