REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Barzdočiaus laboratorija2023 m. Birželio 1 d. 20:01

BARZDOČIAUS LABORATORIJA #1. Ar tikrai stilingos ir kokybiškos „Stilingas laisvalaikis“ prekės?

Lietuva

„Barzdočiaus laboratorija“Šaltinis: Etaplius.LT


268906

Startuoja vasariškai žaisminga ir kupina gerų emocijų „unboxing“ laida „Barzdočiaus laboratorija“. Čia laidos vedėjas Domantas Bagūnas užsisakys ir išbandys įvairiausias prekes bei kiekvieną ketvirtadienį pateiks jų apžvalgą.

Pirmąją laidą „Barzdočius“ nusprendė pasipuošti vasaros filmavimų ir apžvalgų maratonui, todėl jo akys krypo į aprangos kūrėjus. Šį kartą Domanto kriterijus buvo lietuviška produkcija.

Taigi taip į Etaplius.lt studiją atkeliavo Domanto užsakytas siuntinys iš „Stilingas laisvalaikis“.

Kaip sako laidos vedėjas, jį pirmiausia sužavėjo tai, kad šis verslas neužsiima greitąja mada, įmonės įkūrėją Ingą visada galima sutikti fizinėje parduotuvėje, o ji dirba tik su mažomis siuvyklomis ir individualiomis siuvėjomis, kad kiekvienas rūbas, kiekviena siūlė būtų paliesta kruopštaus žmogaus.

Ir iš tiesų, tą laidos vedėjas, išpakavęs užsakytą palaidinę ir laisvalaikio švarkelį, iš karto pastebėjo. 94 procentų medvilnės palaidinė tiesiog kvepia kokybe, o laisvalaikio švarkelis, fašionistų vadinamas bomberiu, prabangus kaip iš aukštosios mados kolekcijos. Ir jei jau tai sako vyras – verta tikėti.

Laidos vedėjo pasirinkimas – jo mėgstamiausių šaltibarščių spalvos palaidinė, bet „Stilingas laisvalaikis“ sako, kad spalvų jų paletėje yra daugiau nei 150! Ar egzistuoja tiek spalvų? Na, vyrams gal ir ne, bet moterims – tikrai taip!

Kaip „Barzdočius“ Domantas įvertino Ingos Bukauskaitės ir „Stilingas laisvalaikis“ gaminius, ar turėjo pastabų – žiūrėkite pirmojoje „Barzdočiaus laboratorija“ laidoje.

Daugiau laidų rasite rubrikoje „Barzdočiaus laboratorija“.

https://www.stilingaslaisvalaikis.lt/

https://www.facebook.com/stilingaslaisvalaikis

ReklamaREDAKCIJA REKOMENDUOJA