REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Politika2024 m. Kovo 23 d. 18:46

Baltarusijos ambasadorius: bėgdami teroristai galėjo bandyti kirsti Baltarusijos sieną

Pasaulis

EPA-ELTA nuotr.

Gabija LebednykaitėŠaltinis: ELTA


295873

Baltarusijos ambasadorius Rusijos Federacijoje Dmitrijus Krutojus sakė, kad jo šalies saugumo agentūros padėjo rusams sugauti įtariamuosius teroristiniu išpuoliu, kurio taikinys buvo „Crocus City Hall“ koncertų salė netoli Maskvos, ir kad kaltininkai galbūt planavo pabėgti kirtę Rusijos-Baltarusijos sieną.

D. Krutojus taip pat sakė, kad Baltarusijos valstybės saugumo komiteto KGB vadovas tiesiogiai bendrauja su savo kolega iš Rusijos.

„Nuo vakar palaikome aktyvų ryšį žvalgybos kanalais. Valstybės saugumo komiteto vadovas palaiko tiesioginį ryšį su savo kolega. Vakar vakare pagrindinė užduotis buvo neleisti teroristams kirsti mūsų bendros sienos. Ši užduotis įvykdyta“, – sakė Baltarusijos ambasadorius.

Kaip pranešta anksčiau, Rusijos lyderis Vladimiras Putinas šeštadienį per televiziją tautai pareiškė, esą Ukraina buvo paruošusi „langą“ pasienyje priimti teroristų grupę, kuri surengė šaudynes „Crocus City Hall“ koncertų salėje Maskvos priemiestyje.

Kaip pranešama visoje Rusijos žiniasklaidoje, penktadienio vakarą ginkluoti kamufliažine uniforma vilkintys užpuolikai prieš rusų muzikos grupės pasirodymą įsiveržė į koncertų salę „Crocus City Hall“ ir paleido į minią seriją šūvių.

Taip pat skaitykite: V. Putinas pareiškė, kad esą Ukraina buvo paruošusi „langą“ teroristams iš „Crocus City Hall“


Foto galerija:
REDAKCIJA REKOMENDUOJA