REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Horoskopai2023 m. Balandžio 17 d. 06:00

Balandžio 17-osios horoskopas: gautas atsakymas suteiks aiškumo dėl ateities planų

Lietuva

Pixabay.com nuotr.

Karolina KonopackienėŠaltinis: ELTA


264345

Balandžio 17-oji – Lietuvos energetikų diena, pasaulinė hemofilijos diena.

Balandžio septynioliktoji, pirmadienis – 107-oji metų diena (pirmoji 16-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 258 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Aniceta, Anicetas, Giedrė, Giedrius, Roberta, Robertas, Skaidra, Skaidrius;

rytoj: Apolonija, Apolonijus, Eitvilas, Eitvilė, Eitviltas, Eitviltė, Girmantas, Girmantė, Verneris, Undinė, Žara;

poryt: Aistė, Eikanta, Eikantas, Eikantė, Eirimas, Eirimė, Erimtas, Erimtė, Laisvūnas, Laisvūnė, Leonas, Nodravas, Nodravė, Nogailas, Nogailė, Noginta, Nogintas, Putrimas, Simona, Simonas.

**************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 06.15, leidžiasi 20.23. Dienos ilgumas – 14.08.

Šiandien – penktoji Mėnulio delčios diena.

Saulė Avino ženkle.

**************

Protingos mintys:

„Tarp žmonių gyvenk taip, lyg Dievas tave matytų. Kalbėk su Dievu taip, lyg žmonės tave girdėtų“ (Seneka).

**************

Astrologinė prognozė balandžio 17-ajai, pirmadieniui

AVINAS. Būsite jautrūs aplinkos poveikiui ir šiek tiek išsiblaškę. Nelabai tinkama diena racionalumo reikalaujančioms veikloms. Galbūt į paviršių iškils kai kurie slapti dalykai. Itin rūpinkitės sveikata, saugokitės alerginių reakcijų, apsinuodijimo.

JAUTIS. Su draugais, bendraminčiais lengvai rasite bendrą kalbą ir bendrų užsiėmimų. Tarp jų bus tokių, kurie jums gali padėti, paskatinti. Galbūt turėsite reikalų su žiniasklaida, ką nors aktyviai reklamuosite, mokysitės ar mokysite.

DVYNIAI. Regis, teks atsiskaityti už kai kuriuos atliktus darbus. Palanku tartis dėl įsidarbinimo, projekto ar atlygio už paslaugą, darbą. Pavyktų pasinaudoti ankstesne patirtimi ar pažintimi.

VĖŽYS. Nuovokumas, empatija ir kompetencija šiandien jums padės laimėti daugiau įtakos, autoriteto arba apginti savo tiesą. Galbūt gautas atsakymas suteiks aiškumo dėl ateities planų.

LIŪTAS. Galite gerai pasirodyti profesinėje ar mokslinėje veikloje, ypač jei svarbu kitus kažkuo įtikinti, paskatinti reformas. Būkite apdairūs finansiniuose reikaluose. Dėl palūkanų, mokesčių, atlygio tarkitės konkrečiai ir iš anksto.

MERGELĖ. Būsite jautrūs ir emocionalūs. Dėl požiūrių ir interesų skirtumo gali kilti nedidelių nesusipratimų. Veikite lanksčiai, tuomet turėsite galimybę tai, ką reikia, pakreipti norima linkme.

SVARSTYKLĖS. Regis, daugiausiai jėgų ir laiko šiandien atims nebaigti darbai, įprasta rutina. Veikiausiai neblogai seksis rūpintis ūkiniais dalykais, gyvūnais, sveikata, įvaizdžiu.

SKORPIONAS. Labiau orientuokitės į ryšius, vertus tikrų jausmų, o ne į abejotinus nuotykius. Nepagailėkite dėmesio ir šilumos vaikams. Jeigu subrandinote įdomų kūrybinį sumanymą, jis bus palankiai įvertintas.

ŠAULYS. Tikriausiai apsiribosite įprasta aplinka bei užsiėmimais, nors suplanavę esate šį tą daugiau. Labai svarbu pasirūpinti artimu žmogumi, šeimos nariais, nes galite pražiopsoti tinkamiausią laiką jiems padėti, įsikišti, kad neatsirastų rimta problema.

OŽIARAGIS. Seksis įvairaus pobūdžio organizacinė, protinė, kūrybinė veikla. Tiktų ieškotis reikalingos informacijos, tik neskubėkite jos platinti nepatikrinę faktų. Nepraraskite budrumo kelyje.

VANDENIS. Diena bus kupina smulkių buitinių, piniginių ar turtinių reikalų. Profesinė ir verslo situacija turbūt nekels nerimo, nes viskas klostysis kaip suplanuota. Jei įmanoma, niekur neskubėkite, nedarykite spontaniškų sprendimų.

ŽUVYS. Šiandien nebūsite nusiteikę skubėti, įtemptai dirbti. Visgi galite turėti įkvėpimo kūrybinei, psichologinei veiklai. Derėtų ramiai išsiaiškinti tuos santykius, kurie jus įpareigoja.

Geros dienos!REDAKCIJA REKOMENDUOJA